Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36273155・Račianska 96, 83102 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2005
Obrat 2025
1,76 mil. €
−0,7 %Zisk 2025
−15 tis. €
+83 %Aktíva
2,83 mil. €
−4,5 %Vlastný kapitál
1,23 mil. €
−1,2 %Zadlženosť
56,7 %
−1,4 ppHrubá marža
1,4 %
+7,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,9 %
+4,1 ppZisk / výnosy
ROA
-0,5 %
+2,4 ppRentabilita aktív
ROE
-1,2 %
+5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,29
+1,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−11 tis. €
+86 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-33,8 %
−29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
460 tis. €
−2,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 730 tis. € | 1,5 mil. € | 1,71 mil. € | 1,72 mil. € |
| Pridaná hodnota | −1,04 mil. € | −260 tis. € | −109 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 806 tis. € | 1,59 mil. € | 1,77 mil. € | 1,76 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1,0 mil. € | −225 tis. € | −88 tis. € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,46 mil. € | 2,92 mil. € | 2,96 mil. € | 2,83 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 755 tis. € | 768 tis. € | 766 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 755 tis. € | 755 tis. € | 755 tis. € |
| Obežný majetok | 2,46 mil. € | 2,17 mil. € | 2,2 mil. € | 2,07 mil. € |
| Zásoby | 101 tis. € | 102 tis. € | 104 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2,33 mil. € | 2,06 mil. € | 2,07 mil. € | 1,96 mil. € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 7 120 € | 21 tis. € | 3 974 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,46 mil. € | 2,92 mil. € | 2,96 mil. € | 2,83 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,55 mil. € | 1,33 mil. € | 1,24 mil. € | 1,23 mil. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 2,55 mil. € | 1,55 mil. € | 1,32 mil. € | 1,23 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1,0 mil. € | −225 tis. € | −88 tis. € | −15 tis. € |
| Záväzky | 903 tis. € | 1,6 mil. € | 1,72 mil. € | 1,61 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 903 tis. € | 1,6 mil. € | 1,72 mil. € | 1,61 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Jana Vaita, Rozdělov 678, 27204 Kladno, Česká republika
Adresa Křenovice 106, 37384 Křenovice, Česká republika
Adresa Podbabská 1112/13, 16000 Praha 6 - Bubeneč, Česká republika
Adresa Křenovice 106, 37384 Křenovice, Česká republika
Adresa Podbabská 1112/13, 16000 Praha 6 - Bubeneč, Česká republika
Adresa Křenovice 106, 37384 Křenovice, Česká republika
Adresa Křenovice 106, 37384 Křenovice, Česká republika
Adresa Křenovice 106, 37384 Křenovice, Česká republika
Adresa Křenovice 106, 37384 Křenovice, Česká republika
Adresa Křenovice 106, 37384 Křenovice, Česká republika
Adresa Křenovice 106, 37384 Křenovice, Česká republika
Zapísané v OR SR
ČESKOSLOVENSKÁ MUZIKA, spol. s r.o.
Račianska 96, 83102 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.