Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

DH Logistic spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36273384Za bránou 323/1B, 91904 SmoleniceZaložené 2005

Obrat 2025

584 tis. €

−22 %
IČO
36273384
DIČ
2022024191
IČ DPH
SK2022024191, podľa §4, registrácia od piatok 8. júla 2005
Sídlo
DH Logistic spol. s r.o.Za bránou 323/1B 91904 Smolenice
Dátum vzniku
sobota 2. júla 2005
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/17306/T

Zisk 2025

−25 tis. €

−54 %

Aktíva

585 tis. €

−6,7 %

Vlastný kapitál

35 tis. €

−42 %

Zadlženosť

94,1 %

+3,5 pp

Hrubá marža

36,6 %

+5,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−54 %
37 tis. €−49 tis. €35 tis. €15 tis. €−37 tis. €−24 tis. €−60 tis. €−63 tis. €9 633 €21 tis. €−16 tis. €−25 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−9,6 %
1,5 mil. €1,26 mil. €1,25 mil. €2,29 mil. €2,07 mil. €2,18 mil. €1,0 mil. €943 tis. €1,12 mil. €1,04 mil. €641 tis. €580 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-4,2 %

−2,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

-4,2 %

−1,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

-71,0 %

−44 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,79

−4,9 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−21 tis. €

−71 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-18,5 %

+13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−101 tis. €

−8,0 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-8,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

1,53 mil. €20141,31 mil. €20151,29 mil. €20162,32 mil. €20172,11 mil. €20182,28 mil. €20191,06 mil. €20201,03 mil. €20211,26 mil. €20221,15 mil. €2023750 tis. €2024584 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,12 mil. €1,04 mil. €641 tis. €580 tis. €
Pridaná hodnota311 tis. €276 tis. €199 tis. €212 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,26 mil. €1,15 mil. €750 tis. €584 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení9 633 €21 tis. €−16 tis. €−25 tis. €
Daň z príjmov8 361 €2 123 €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná8 361 €2 123 €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok190 tis. €
  • Obežný majetok386 tis. €
  • Časové rozlíšenie10 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie35 tis. €
  • Záväzky551 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom722 tis. €599 tis. €627 tis. €585 tis. €
Neobežný majetok152 tis. €130 tis. €153 tis. €190 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok152 tis. €130 tis. €153 tis. €190 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok565 tis. €463 tis. €468 tis. €386 tis. €
Zásoby6 865 €8 816 €17 tis. €15 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky284 tis. €156 tis. €156 tis. €204 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty274 tis. €298 tis. €295 tis. €167 tis. €
Časové rozlíšenie5 533 €5 520 €6 106 €10 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky722 tis. €599 tis. €627 tis. €585 tis. €
Vlastné imanie241 tis. €85 tis. €59 tis. €35 tis. €
Základné imanie40 tis. €40 tis. €40 tis. €40 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania3 983 €3 983 €3 983 €3 983 €
HV minulých rokov−154 tis. €−185 tis. €−174 tis. €−190 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení9 633 €21 tis. €−16 tis. €−25 tis. €
Záväzky481 tis. €514 tis. €568 tis. €551 tis. €
Dlhodobé záväzky3 757 €4 241 €4 577 €63 tis. €
Krátkodobé záväzky476 tis. €508 tis. €562 tis. €487 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy1 196 €1 544 €1 673 €756 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

−7 239 €2 883 €2 881 €3 117 €2 072 €2 175 €4 887 €0 €8 361 €2 123 €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie3 316,95 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • zasielateľstvoPlatné od piatok 22. júla 2005
  • cestná motorová doprava - vnútroštátna nákladná cestná dopravaPlatné od sobota 2. júla 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od sobota 2. júla 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od sobota 2. júla 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné od sobota 2. júla 2005

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 2. júla 2005

    Adresa Za bránou 323/1B, 91904 Smolenice, Slovenská republika

  • Konateľsobota 2. júla 2005 – streda 18. apríla 2007

    Adresa Horné Orešany 595, 91903 Horné Orešany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 4. novembra 2022

    Adresa Za bránou 323/1B, 91904 Smolenice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad39 832,7 EUR
  • Milan HrčkaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 29. januára 2009 – štvrtok 3. novembra 2022

    Adresa Za bránou 323/1B, 91904 Smolenice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad39 832,7 EUR
  • Milan HrčkaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 19. apríla 2007 – streda 28. januára 2009

    Adresa Za bránou 323/1B, 91904 Smolenice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad1 200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 2. júla 2005 – streda 18. apríla 2007

    Adresa Horné Orešany 595, 91903 Horné Orešany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad600 000 SKK
  • Milan HrčkaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 2. júla 2005 – streda 18. apríla 2007

    Adresa Za bránou 323/1B, 91904 Smolenice, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad600 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/17306/T
Hlavná činnosť
Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
DH Logistic spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

DH Logistic spol. s r.o.

Za bránou 323/1B, 91904 Smolenice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.