Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36275689・Ľudovíta Vaníčka 2733/27, 90501 Senica・Založené 2005
Obrat 2025
68 tis. €
+26 %Zisk 2025
4 287 €
+49 %Aktíva
270 tis. €
+3,7 %Vlastný kapitál
68 tis. €
+6,7 %Zadlženosť
74,6 %
−0,7 ppHrubá marža
31,8 %
−38 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,3 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
6,3 %
+1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,19
+247 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 247 €
+36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,3 %
−6,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−164 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 41 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € | 59 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 31 tis. € | 38 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 44 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € | 68 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 173 € | 18 tis. € | 2 886 € | 4 287 € |
| Daň z príjmov | 915 € | 2 916 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 316 tis. € | 282 tis. € | 260 tis. € | 270 tis. € |
| Neobežný majetok | 243 tis. € | 235 tis. € | 250 tis. € | 233 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 243 tis. € | 235 tis. € | 250 tis. € | 233 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 73 tis. € | 47 tis. € | 10 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 972 € | 9 897 € | 6 780 € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 72 tis. € | 37 tis. € | 3 682 € | 26 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 316 tis. € | 282 tis. € | 260 tis. € | 270 tis. € |
| Vlastné imanie | 43 tis. € | 61 tis. € | 64 tis. € | 68 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 35 tis. € | 54 tis. € | 57 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 173 € | 18 tis. € | 2 886 € | 4 287 € |
| Záväzky | 273 tis. € | 221 tis. € | 196 tis. € | 201 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 273 tis. € | 221 tis. € | 196 tis. € | 201 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Čerešňová 2801/16, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Čerešňová 2801/16, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Čerešňová 2801/16, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Čerešňová 2801/16, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Čerešňová 2801/16, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Čerešňová 2801/16, 90501 Senica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.