Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36281646・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2006
Obrat 2017
287 tis. €
+191 %Zisk 2017
5 895 €
+306 %Aktíva
680 tis. €
+106 %Vlastný kapitál
7 789 €
+311 %Zadlženosť
98,9 %
−0,6 ppHrubá marža
2,4 %
+4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
+5,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
75,7 %
+227 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,01
+0,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 855 €
+387 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,0 %
+34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 789 €
+311 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
465,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 9 000 € | 99 tis. € | 287 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 2 500 € | −1 578 € | 6 941 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 212 € | 9 853 € | 99 tis. € | 287 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 590 € | 2 515 € | −2 867 € | 5 895 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 709 € | 480 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 709 € | 480 € | 960 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 112 tis. € | 324 tis. € | 330 tis. € | 680 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 112 tis. € | 324 tis. € | 330 tis. € | 680 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 85 tis. € | 283 tis. € | 293 tis. € | 603 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 41 tis. € | 37 tis. € | 77 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 112 tis. € | 324 tis. € | 330 tis. € | 680 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 246 € | 4 761 € | 1 894 € | 7 789 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −8 483 € | −7 893 € | −5 378 € | −8 245 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 590 € | 2 515 € | −2 867 € | 5 895 € |
| Záväzky | 110 tis. € | 320 tis. € | 328 tis. € | 672 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 110 tis. € | 320 tis. € | 328 tis. € | 672 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Sedlice 354, 08243 Sedlice, Slovenská republika
Adresa Prokopova 398/16, 39701 Písek - Budějovické Předměstí, Česká republika
Adresa Fedákova, 1940/4, 841 02, Bratislava, Slovenská
Adresa Battersea Park Load, Battersea Park Road SW 11 3BY, London, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Adresa Sedlice 354, 08243 Sedlice, Slovenská republika
Adresa Prokopova 398/16, 39701 Písek - Budějovické Předměstí, Česká republika
Adresa Fedákova 1940/4, 841 0 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fedákova 1940/4, 841 0 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Sport & Media s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.