Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36282146・ul. Fr. Hečku 60, 934 01 Levice・Založené 2006
Obrat 2025
22 tis. €
−4,0 %Zisk 2025
2 569 €
+64 %Aktíva
1 966 €
−27 %Vlastný kapitál
−61 tis. €
+4,0 %Zadlženosť
3 213,8 %
+760 ppHrubá marža
14,2 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,9 %
+4,9 ppZisk / výnosy
ROA
130,7 %
+73 ppRentabilita aktív
ROE
-4,2 %
−1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,04
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 909 €
+53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,7 %
−6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−48 tis. €
+5,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | −6 220 € | 2 153 € | 2 171 € | 3 057 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | 123 € | 1 567 € | 2 569 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 22 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 437 € | 1 944 € | 2 710 € | 1 966 € |
| Neobežný majetok | 1 885 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 885 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 552 € | 1 944 € | 2 710 € | 1 966 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 036 € | 930 € | 0 € | 1 850 € |
| Finančné účty | 516 € | 1 014 € | 2 710 € | 116 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 437 € | 1 944 € | 2 710 € | 1 966 € |
| Vlastné imanie | −65 tis. € | −65 tis. € | −64 tis. € | −61 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −59 tis. € | −72 tis. € | −72 tis. € | −71 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | 123 € | 1 567 € | 2 569 € |
| Záväzky | 69 tis. € | 67 tis. € | 66 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 56 tis. € | 54 tis. € | 53 tis. € | 50 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | −1 749 € | −1 749 € | −1 749 € | −1 749 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Jur nad Hronom 179, 93557 Jur nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Jur nad Hronom 179, 93557 Jur nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Súkennícka 3052/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Súkennícka 3052/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Súkennícka 3052/4, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Jur nad Hronom 179, 93557 Jur nad Hronom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.