Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36283207・Čingovská ulica 1505/49, 951 17 Cabaj-Čápor・Založené 2006
Obrat 2025
480 tis. €
+71 %Zisk 2025
33 tis. €
+316 %Aktíva
221 tis. €
−19 %Vlastný kapitál
140 tis. €
+30 %Zadlženosť
36,5 %
−24 ppHrubá marža
16,2 %
−3,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,8 %
+4,0 ppZisk / výnosy
ROA
14,7 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
23,2 %
+16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,01
+351 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
42 tis. €
+152 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
−31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
85 tis. €
+312 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 223 tis. € | 389 tis. € | 276 tis. € | 463 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 57 tis. € | 53 tis. € | 75 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 303 tis. € | 330 tis. € | 281 tis. € | 480 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 125 € | 16 tis. € | 7 831 € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov | 346 € | 4 399 € | 8 709 € | 9 152 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 204 tis. € | 224 tis. € | 273 tis. € | 221 tis. € |
| Neobežný majetok | 51 tis. € | 64 tis. € | 192 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 51 tis. € | 64 tis. € | 192 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 153 tis. € | 160 tis. € | 81 tis. € | 128 tis. € |
| Zásoby | 65 tis. € | 1 032 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 79 tis. € | 108 tis. € | 55 tis. € | 99 tis. € |
| Finančné účty | 9 338 € | 51 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 204 tis. € | 224 tis. € | 273 tis. € | 221 tis. € |
| Vlastné imanie | 85 tis. € | 101 tis. € | 108 tis. € | 140 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 31 tis. € | 46 tis. € | 54 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 125 € | 16 tis. € | 7 831 € | 33 tis. € |
| Záväzky | 119 tis. € | 123 tis. € | 165 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 41 tis. € | 73 tis. € | 121 tis. € | 43 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 44 tis. € | 16 tis. € | 10 tis. € | 4 350 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Čingovská ulica 1505/49, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Poštová 27, 94106 Komjatice, Slovenská republika
Adresa Čingovská ulica 1505/49, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj 1505, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj 1505, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Poštová 27, 94106 Komjatice, Slovenská republika
Adresa Cabaj 1505, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Poštová 27, 94106 Komjatice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.