Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36283959・Pílska 7, 95501 Topoľčany・Založené 2006
Obrat 2025
326 tis. €
+19 %Zisk 2025
34 tis. €
+211 %Aktíva
176 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
−9 475 €
+78 %Zadlženosť
105,4 %
−22 ppHrubá marža
41,8 %
+1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,4 %
+6,4 ppZisk / výnosy
ROA
19,3 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
-358,5 %
−333 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,42
−6,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
43 tis. €
+206 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
−1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−99 tis. €
+1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 232 tis. € | 267 tis. € | 272 tis. € | 292 tis. € |
| Pridaná hodnota | 66 tis. € | 96 tis. € | 110 tis. € | 122 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 240 tis. € | 273 tis. € | 274 tis. € | 326 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 584 € | 2 190 € | 11 tis. € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov | 573 € | 979 € | 3 239 € | 9 413 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 166 tis. € | 167 tis. € | 156 tis. € | 176 tis. € |
| Neobežný majetok | 116 tis. € | 94 tis. € | 73 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 116 tis. € | 94 tis. € | 73 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 51 tis. € | 74 tis. € | 83 tis. € | 73 tis. € |
| Zásoby | 3 094 € | 5 048 € | 3 237 € | 1 151 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 36 tis. € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 38 tis. € | 50 tis. € | 36 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 166 tis. € | 167 tis. € | 156 tis. € | 176 tis. € |
| Vlastné imanie | −57 tis. € | −54 tis. € | −43 tis. € | −9 475 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −64 tis. € | −63 tis. € | −61 tis. € | −50 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 584 € | 2 190 € | 11 tis. € | 34 tis. € |
| Záväzky | 223 tis. € | 222 tis. € | 200 tis. € | 185 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 546 € | 4 835 € | 5 155 € | 5 494 € |
| Krátkodobé záväzky | 213 tis. € | 210 tis. € | 184 tis. € | 172 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 597 € | 3 386 € | 4 274 € | 3 391 € |
| Rezervy | 3 393 € | 3 563 € | 6 503 € | 4 212 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Nad Parkom 523/3, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Adresa Nad Parkom 523/3, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Adresa Nad Parkom 523/3, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Adresa Nad Parkom 523/3, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Adresa Nad Parkom 523/3, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Adresa Nad Parkom 523/3, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Adresa Nad Parkom 523/3, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.