Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36287482・Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom・Založené 2006
Obrat 2024
0 €
−100 %Zisk 2024
−503 €
+97 %Aktíva
20 tis. €
−95 %Vlastný kapitál
19 tis. €
−95 %Zadlženosť
6,7 %
−4,1 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-2,5 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
-2,7 %
+1,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,05
+62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−163 €
+99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-208,6 %
−209 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
19 tis. €
−95 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 215 tis. € | 240 tis. € | 55 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 13 tis. € | −7 700 € | −50 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 215 tis. € | 244 tis. € | 59 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −8 878 € | −17 tis. € | −503 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 470 tis. € | 445 tis. € | 423 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 449 € | 3 085 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 449 € | 3 085 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 466 tis. € | 442 tis. € | 423 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 14 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 191 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 217 tis. € | 411 tis. € | 411 tis. € | 2 632 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 44 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 239 € | — | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 470 tis. € | 445 tis. € | 423 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | 404 tis. € | 395 tis. € | 378 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 996 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 409 tis. € | 396 tis. € | 387 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −8 878 € | −17 tis. € | −503 € |
| Záväzky | 67 tis. € | 51 tis. € | 45 tis. € | 1 349 € |
| Dlhodobé záväzky | 260 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 66 tis. € | 51 tis. € | 45 tis. € | 1 349 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Západný rad 3751/3, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Západný Rad 3751/3, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Baničova 8, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Coffeen Avenue STE 1200 1309, 82801 Sheridan, Wyoming, Spojené štáty americké
Adresa Západný Rad 3751/3, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Baničova 8, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Západný Rad 3751/3, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Baničova 8, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Západný Rad 3751/3, 81104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Baničova 8, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Baničova 8, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
VH corporation, s.r.o.
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.