Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36287903・Horné Janíky 143, 93039 Janíky・Založené 2006
Obrat 2025
547 tis. €
−18 %Zisk 2025
−9 709 €
−191 %Aktíva
283 tis. €
−5,9 %Vlastný kapitál
58 tis. €
−14 %Zadlženosť
79,4 %
+2,0 ppHrubá marža
16,9 %
−1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,8 %
−3,4 ppZisk / výnosy
ROA
-3,4 %
−7,0 ppRentabilita aktív
ROE
-16,7 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,82
+1,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 869 €
−139 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-65,4 %
−95 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−27 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 639 tis. € | 752 tis. € | 664 tis. € | 542 tis. € |
| Pridaná hodnota | 114 tis. € | 121 tis. € | 122 tis. € | 92 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 645 tis. € | 753 tis. € | 667 tis. € | 547 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 8 881 € | 11 tis. € | −9 709 € |
| Daň z príjmov | 6 094 € | 4 352 € | 4 556 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 312 tis. € | 299 tis. € | 301 tis. € | 283 tis. € |
| Neobežný majetok | 158 tis. € | 153 tis. € | 164 tis. € | 156 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 158 tis. € | 153 tis. € | 164 tis. € | 156 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 154 tis. € | 146 tis. € | 136 tis. € | 127 tis. € |
| Zásoby | 37 tis. € | 45 tis. € | 39 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 116 tis. € | 99 tis. € | 96 tis. € | 88 tis. € |
| Finančné účty | 1 565 € | 1 754 € | 1 530 € | 2 224 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 312 tis. € | 299 tis. € | 301 tis. € | 283 tis. € |
| Vlastné imanie | 48 tis. € | 57 tis. € | 68 tis. € | 58 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 8 284 € | 25 tis. € | 34 tis. € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 8 881 € | 11 tis. € | −9 709 € |
| Záväzky | 264 tis. € | 242 tis. € | 233 tis. € | 225 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 12 tis. € | 881 € | 39 tis. € | 52 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 213 tis. € | 199 tis. € | 168 tis. € | 154 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 14 tis. € | 6 615 € | 2 509 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 662 € | 7 324 € | 4 106 € | 2 509 € |
| Rezervy | 2 551 € | 4 479 € | 5 861 € | 6 189 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Horné Janíky 143, 93039 Janíky, Slovenská republika
Adresa Horné Janíky 143, 93039 Janíky, Slovenská republika
Adresa Mierová 2075/122, 82105 Bratislava 2, Slovenská republika
Adresa Mierová 2075/122, 82105 Bratislava 2, Slovenská republika
Adresa Horné Janíky 143, 93039 Janíky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.