Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36288390・Farská 4, 94901 Nitra・Založené 2006
Obrat 2025
3 040 €
−85 %Zisk 2025
−2 482 €
−128 %Aktíva
19 tis. €
−23 %Vlastný kapitál
19 tis. €
−12 %Zadlženosť
2,4 %
−12 ppHrubá marža
-62,6 %
−117 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-81,6 %
−126 ppZisk / výnosy
ROA
-13,1 %
−49 ppRentabilita aktív
ROE
-13,4 %
−56 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
55,93
+689 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 142 €
−120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,9 %
−31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
19 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-23,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 775 € | 16 tis. € | 20 tis. € | 3 040 € |
| Pridaná hodnota | −2 370 € | 6 497 € | 11 tis. € | −1 903 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 775 € | 16 tis. € | 20 tis. € | 3 040 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 605 € | 5 637 € | 8 897 € | −2 482 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 535 € | 1 570 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 625 € | 13 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 625 € | 13 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 625 € | 13 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 625 € | 13 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 509 € | 12 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 2 391 € | −214 € | 5 423 € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 605 € | 5 637 € | 8 897 € | −2 482 € |
| Záväzky | 116 € | 651 € | 3 589 € | 456 € |
| Dlhodobé záväzky | 116 € | 116 € | 116 € | 116 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 535 € | 3 473 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Za Ferenitkou 139/4, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Za Ferenitkou 139/4, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Za Ferenitkou 139/4, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.