Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36288519・Nám. Hraničiarov 37, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2006
Obrat 2025
668 tis. €
−23 %Zisk 2025
7 538 €
+436 %Aktíva
528 tis. €
−33 %Vlastný kapitál
90 tis. €
+9,1 %Zadlženosť
82,9 %
−6,5 ppHrubá marža
15,8 %
+3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,1 %
+1,4 ppZisk / výnosy
ROA
1,4 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
8,4 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,57
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+612 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,7 %
−207 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−134 tis. €
−41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 881 tis. € | 990 tis. € | 871 tis. € | 668 tis. € |
| Pridaná hodnota | 171 tis. € | 95 tis. € | 108 tis. € | 105 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,29 mil. € | 990 tis. € | 871 tis. € | 668 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 33 tis. € | −17 tis. € | −2 242 € | 7 538 € |
| Daň z príjmov | 9 790 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 9 790 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 849 tis. € | 803 tis. € | 783 tis. € | 528 tis. € |
| Neobežný majetok | 418 tis. € | 417 tis. € | 384 tis. € | 329 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 415 tis. € | 415 tis. € | 384 tis. € | 329 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2 500 € | 2 500 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 430 tis. € | 385 tis. € | 379 tis. € | 178 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 9 007 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 300 tis. € | 216 tis. € | 233 tis. € | 152 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 130 tis. € | 160 tis. € | 146 tis. € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 186 € | 880 € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 849 tis. € | 803 tis. € | 783 tis. € | 528 tis. € |
| Vlastné imanie | 112 tis. € | 85 tis. € | 83 tis. € | 90 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 106 € | 1 106 € | 1 106 € | 1 106 € |
| HV minulých rokov | 71 tis. € | 94 tis. € | 77 tis. € | 75 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 33 tis. € | −17 tis. € | −2 242 € | 7 538 € |
| Záväzky | 737 tis. € | 718 tis. € | 701 tis. € | 438 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 297 € | 5 645 € | 5 814 € | 5 939 € |
| Krátkodobé záväzky | 732 tis. € | 413 tis. € | 474 tis. € | 312 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 300 tis. € | 221 tis. € | 120 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Panónska cesta 3813/4, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa N. Catalina, 526, 91106, Pasadena, Spojené štáty americké - Kalifornia
Adresa N. Catalina 526, 91106 Pasadena, Kalifornia, Spojené štáty americké
Adresa Bartoškova 127/10, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Toyen 3410/7, 15000 Praha 5 - Smíchov, Česká republika
Adresa Bartoškova 127/10, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa N. Catalina, 526, 91106, Pasadena, Spojené štáty americké - Kalifornia
Adresa N. Catalina, 526, 91106, Pasadena, Spojené štáty americké - Kalifornia
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Kremsa Digital s. r. o.
Nám. Hraničiarov 37, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.