Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36289612・Veľkolesná 947/7, 94354 Svodín・Založené 2006
Obrat 2018
3,59 mil. €
Zisk 2018
−49 tis. €
−2 874 %Aktíva
2,51 mil. €
+45 269 %Vlastný kapitál
−47 tis. €
−2 076 %Zadlženosť
101,9 %
+45 ppHrubá marža
-1,4 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,4 %
Zisk / výnosy
ROA
-2,0 %
+28 ppRentabilita aktív
ROE
105,1 %
+175 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,80
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−49 tis. €
−6 969 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+138 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−639 tis. €
−26 402 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7 186,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 12 tis. € | 0 € | 3,59 mil. € |
| Pridaná hodnota | −1 045 € | 386 € | −610 € | −49 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 538 € | 12 tis. € | 0 € | 3,59 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −379 € | −1 068 € | −1 657 € | −49 tis. € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 960 € | 0 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 110 € | 5 951 € | 5 541 € | 2,51 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 110 € | 5 951 € | 5 541 € | 2,51 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 € | 0 € | 0 € | 2,5 mil. € |
| Finančné účty | 6 090 € | 5 951 € | 5 541 € | 13 tis. € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 110 € | 5 951 € | 5 541 € | 2,51 mil. € |
| Vlastné imanie | 5 100 € | 4 032 € | 2 374 € | −47 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −1 824 € | −2 203 € | −3 272 € | −4 929 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −379 € | −1 068 € | −1 657 € | −49 tis. € |
| Záväzky | 1 010 € | 1 919 € | 3 167 € | 2,56 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 68 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1 010 € | 1 900 € | 3 110 € | 3,15 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 19 € | 57 € | 56 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Szent Borbála utca 1, 8100 Várpalota, Maďarsko
Adresa Gárdonyi Géza utca 77/B, fsz. 4a., 2225 Üllő, Maďarsko
Adresa Družstevný rad 947/7, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 12985/9, 83104 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Družstevný rad 947/7, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 12985/9, 83104 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Szent Borbála utca 1, 8100 Várpalota, Maďarsko
Adresa Gárdonyi Géza utca 77/B, fsz. 4a., 2225 Üllő, Maďarsko
Adresa Bajkalská 12985/9, 83104 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 12985/9, 83104 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 12985/9, 83104 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 12985/9, 83104 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.