Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BARPO - FRUCT SK s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36290246Rybárska 636, 93013 Trhová HradskáZaložené 2006

Obrat 2025

39 tis. €

−82 %
IČO
36290246
DIČ
2022171690
IČ DPH
SK2022171690, podľa §4, registrácia od štvrtok 4. mája 2006
Sídlo
BARPO - FRUCT SK s.r.o.Rybárska 636 93013 Trhová Hradská
Dátum vzniku
utorok 4. apríla 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/18346/T

Zisk 2025

−34 tis. €

−605 %

Aktíva

349 tis. €

−9,4 %

Vlastný kapitál

64 tis. €

−34 %

Zadlženosť

81,6 %

+7,0 pp

Hrubá marža

-37,2 %

−44 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−605 %
3 875 €−2 786 €−43 tis. €30 tis. €−287 €15 tis. €−76 tis. €−15 tis. €−26 tis. €48 tis. €6 655 €−34 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−77 %
263 tis. €306 tis. €244 tis. €302 tis. €358 tis. €232 tis. €175 tis. €165 tis. €216 tis. €273 tis. €195 tis. €45 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-86,8 %

−90 pp

Zisk / výnosy

ROA

-9,6 %

−11 pp

Rentabilita aktív

ROE

-52,4 %

−59 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,66

−16 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−33 tis. €

−537 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-1,0 %

−14 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−95 tis. €

−64 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-14,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

305 tis. €2014333 tis. €2015236 tis. €2016332 tis. €2017341 tis. €2018296 tis. €2019192 tis. €2020237 tis. €2021219 tis. €2022344 tis. €2023209 tis. €202439 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru216 tis. €273 tis. €195 tis. €45 tis. €
Pridaná hodnota7 631 €28 tis. €13 tis. €−17 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti219 tis. €344 tis. €209 tis. €39 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−26 tis. €48 tis. €6 655 €−34 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €960 €340 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €960 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok160 tis. €
  • Obežný majetok189 tis. €
  • Časové rozlíšenie152 €

Pasíva

  • Vlastné imanie64 tis. €
  • Záväzky285 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom310 tis. €376 tis. €385 tis. €349 tis. €
Neobežný majetok182 tis. €157 tis. €163 tis. €160 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok182 tis. €157 tis. €163 tis. €160 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok123 tis. €218 tis. €222 tis. €189 tis. €
Zásoby69 tis. €49 tis. €32 tis. €18 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky46 tis. €152 tis. €94 tis. €35 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty7 039 €18 tis. €95 tis. €135 tis. €
Časové rozlíšenie4 833 €240 €153 €152 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky310 tis. €376 tis. €385 tis. €349 tis. €
Vlastné imanie43 tis. €91 tis. €98 tis. €64 tis. €
Základné imanie13 tis. €13 tis. €13 tis. €13 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 915 €1 915 €4 320 €4 320 €
HV minulých rokov−83 tis. €−108 tis. €−63 tis. €−56 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−26 tis. €48 tis. €6 655 €−34 tis. €
Záväzky267 tis. €285 tis. €287 tis. €285 tis. €
Dlhodobé záväzky1 056 €1 056 €1 056 €1 056 €
Krátkodobé záväzky259 tis. €284 tis. €280 tis. €284 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé5 869 €0 €6 205 €0 €
Rezervy288 €0 €423 €127 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 140 €1 519 €960 €4 249 €937 €868 €0 €0 €0 €0 €960 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie95,89 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

37 registrovaných činností

  • automatizované spracovanie dátPlatné od utorok 4. apríla 2006
  • baliaca činnosťPlatné od utorok 4. apríla 2006
  • čistenie budov a upratovacie prácePlatné od utorok 4. apríla 2006
  • demolácie a zemné práce a betonárske prácePlatné od utorok 4. apríla 2006
  • dodávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dátPlatné od utorok 4. apríla 2006
  • jednoduché a podvojné účtovníctvoPlatné od utorok 4. apríla 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od utorok 4. apríla 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od utorok 4. apríla 2006
  • maliarske, natieračské, sklenárske a sadrokartónové prácePlatné od utorok 4. apríla 2006
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tPlatné od utorok 4. apríla 2006

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 4. apríla 2006

    Adresa Dunajská ulica 1130/5A, 93013 Trhová Hradská, Slovenská republika

  • Konateľutorok 4. apríla 2006 – utorok 14. augusta 2018

    Adresa Nám. Priateľstva 2171/36, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 13
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 17. decembra 2022

    Adresa Dunajská ulica 1130/5A, 93013 Trhová Hradská, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad6 639 EUR
  • Prokuristaod piatok 9. septembra 2022

    Adresa Nemesszegská 133/12, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 9. septembra 2022

    Adresa Nemesszegská 133/12, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad6 639 EUR
  • Attila BartalosZaniknuté
    Prokuristautorok 30. novembra 2010 – štvrtok 8. septembra 2022

    Adresa Nemesszegská 133/12, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad6 639 EUR
  • Attila BartalosZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 30. novembra 2010 – štvrtok 8. septembra 2022

    Adresa Nemesszegská 133/12, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad6 639 EUR
  • Michal PónyaZaniknuté
    Prokuristautorok 30. novembra 2010 – utorok 14. augusta 2018

    Adresa Nám. Priateľstva 2171/36, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad6 639 EUR
  • Michal PónyaZaniknuté
    Prokuristautorok 30. novembra 2010 – piatok 16. decembra 2022

    Adresa Dunajská ulica 1130/5A, 93013 Trhová Hradská, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad6 639 EUR
  • Michal PónyaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 30. novembra 2010 – piatok 16. decembra 2022

    Adresa Dunajská ulica 1130/5A, 93013 Trhová Hradská, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad6 639 EUR
  • Attila BartalosZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. apríla 2006 – pondelok 29. novembra 2010

    Adresa Nemesszegská 133/12, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad200 000 SKK
  • Attila BartalosZaniknuté
    Prokuristautorok 4. apríla 2006 – pondelok 29. novembra 2010

    Adresa Nemesszegská 133/12, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/18346/T
Hlavná činnosť
Pestovanie zeleniny a melónov, koreňovej a hľuzovej zeleniny
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
BARPO - FRUCT SK s.r.o.

Sídlo spoločnosti

BARPO - FRUCT SK s.r.o.

Rybárska 636, 93013 Trhová Hradská

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.