Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36291471・Sídlisko Adama Trajana 11, 92101 Piešťany・Založené 2006
Obrat 2025
1,03 mil. €
−1,0 %Zisk 2025
27 tis. €
−30 %Aktíva
357 tis. €
+5,2 %Vlastný kapitál
67 tis. €
−15 %Zadlženosť
81,2 %
+4,5 ppHrubá marža
16,1 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
7,7 %
−3,9 ppRentabilita aktív
ROE
41,0 %
−8,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,10
+1,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
35 tis. €
−30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,01 mil. € | 1,03 mil. € | 1,04 mil. € | 1,03 mil. € |
| Pridaná hodnota | 154 tis. € | 138 tis. € | 165 tis. € | 166 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,01 mil. € | 1,03 mil. € | 1,04 mil. € | 1,03 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 35 tis. € | 33 tis. € | 39 tis. € | 27 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 414 € | 8 872 € | 11 tis. € | 7 304 € |
| Daň z príjmov splatná | 9 414 € | 8 872 € | 11 tis. € | 7 304 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 296 tis. € | 270 tis. € | 339 tis. € | 357 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 435 € | 11 tis. € | 58 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 435 € | 11 tis. € | 58 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 289 tis. € | 256 tis. € | 280 tis. € | 315 tis. € |
| Zásoby | 169 tis. € | 135 tis. € | 164 tis. € | 177 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 72 tis. € | 69 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 48 tis. € | 52 tis. € | 64 tis. € | 87 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 018 € | 3 007 € | 1 773 € | 1 680 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 296 tis. € | 270 tis. € | 339 tis. € | 357 tis. € |
| Vlastné imanie | 75 tis. € | 73 tis. € | 79 tis. € | 67 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 35 tis. € | 33 tis. € | 39 tis. € | 27 tis. € |
| Záväzky | 221 tis. € | 197 tis. € | 260 tis. € | 290 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 330 € | 28 € | 402 € | 794 € |
| Krátkodobé záväzky | 218 tis. € | 192 tis. € | 258 tis. € | 286 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 959 € | 4 771 € | 2 114 € | 3 285 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Jána Zigmundíka 293/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Bučany 238, 91928 Bučany, Slovenská republika
Adresa Jána Zigmundíka 293/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Jána Zigmundíka 293/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Jána Zigmundíka 293/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Jána Zigmundíka 293/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Jána Zigmundíka 293/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Panenská 3512/1, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Jána Zigmundíka 293/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Panenská 3512/1, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PHARMICA, spol. s r.o.
Sídlisko Adama Trajana 11, 92101 Piešťany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.