Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

EURO-VALVE s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36292940Mierové námestie 940/1, 92401 GalantaZaložené 2006

Obrat 2025

3,51 mil. €

−8,2 %
IČO
36292940
DIČ
2022168467
IČ DPH
SK2022168467, podľa §4, registrácia od štvrtok 20. apríla 2006
Sídlo
EURO-VALVE s.r.o.Mierové námestie 940/1 92401 Galanta
Dátum vzniku
piatok 14. apríla 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/18406/T

Zisk 2025

325 tis. €

−22 %

Aktíva

1,71 mil. €

−2,6 %

Vlastný kapitál

1,17 mil. €

+7,4 %

Zadlženosť

31,8 %

−6,4 pp

Hrubá marža

19,8 %

+0,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−22 %
20 tis. €93 tis. €87 tis. €154 tis. €162 tis. €79 tis. €83 tis. €279 tis. €122 tis. €398 tis. €416 tis. €325 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−8,2 %
656 tis. €841 tis. €901 tis. €1,25 mil. €1,1 mil. €942 tis. €1,3 mil. €2,41 mil. €2,29 mil. €3,19 mil. €3,82 mil. €3,51 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

9,3 %

−1,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

19,0 %

−4,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

27,9 %

−10 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,09

+14 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

418 tis. €

−21 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,4 %

+0,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,1 mil. €

+2,3 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

16,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

656 tis. €2014843 tis. €2015901 tis. €20161,25 mil. €20171,1 mil. €2018942 tis. €20191,3 mil. €20202,41 mil. €20212,29 mil. €20223,19 mil. €20233,82 mil. €20243,51 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru2,29 mil. €3,19 mil. €3,82 mil. €3,51 mil. €
Pridaná hodnota318 tis. €709 tis. €724 tis. €695 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti2,29 mil. €3,19 mil. €3,82 mil. €3,51 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení122 tis. €398 tis. €416 tis. €325 tis. €
Daň z príjmov34 tis. €109 tis. €114 tis. €94 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok83 tis. €
  • Obežný majetok1,63 mil. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,17 mil. €
  • Záväzky544 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom749 tis. €1,1 mil. €1,75 mil. €1,71 mil. €
Neobežný majetok32 tis. €50 tis. €48 tis. €83 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok29 tis. €50 tis. €48 tis. €83 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok3 250 €0 €0 €0 €
Obežný majetok717 tis. €1,05 mil. €1,71 mil. €1,63 mil. €
Zásoby42 tis. €142 tis. €53 tis. €61 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €38 tis. €69 tis. €0 €
Krátkodobé pohľadávky644 tis. €810 tis. €1,54 mil. €1,39 mil. €
Finančné účty31 tis. €57 tis. €49 tis. €177 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky749 tis. €1,1 mil. €1,75 mil. €1,71 mil. €
Vlastné imanie410 tis. €809 tis. €1,08 mil. €1,17 mil. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 639 €
HV minulých rokov282 tis. €403 tis. €662 tis. €833 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení122 tis. €398 tis. €416 tis. €325 tis. €
Záväzky338 tis. €288 tis. €670 tis. €544 tis. €
Dlhodobé záväzky3 824 €4 478 €5 173 €6 096 €
Krátkodobé záväzky323 tis. €273 tis. €632 tis. €527 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé11 tis. €11 tis. €33 tis. €11 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

19 tis. €28 tis. €26 tis. €44 tis. €45 tis. €22 tis. €24 tis. €77 tis. €34 tis. €109 tis. €114 tis. €94 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie49 747,88 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od streda 20. januára 2010
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomPlatné od streda 20. januára 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti strojárskej výrobyPlatné od streda 20. januára 2010
  • výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúrPlatné od streda 20. januára 2010
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od streda 20. januára 2010
  • administratívne práce vykonávané prostredníctvom elektronického internetového portáluPlatné od piatok 14. apríla 2006
  • automatizované spracovanie dát a poskytovanie dátových služiebPlatné od piatok 14. apríla 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od piatok 14. apríla 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnostiPlatné od piatok 14. apríla 2006
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovPlatné od piatok 14. apríla 2006

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 14. apríla 2006

    Adresa J. Gejdoša 791/25, 05938 Štrba, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 14. apríla 2006 – utorok 19. januára 2010

    Adresa Krátka 640/1, 92701 Šaľa, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 14. apríla 2006 – streda 14. marca 2018

    Adresa B. Nemcovej 381/4, 92701 Šaľa, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 15. marca 2018

    Adresa J. Gejdoša 791/25, 05938 Štrba, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 20. januára 2010 – streda 14. marca 2018

    Adresa B. Nemcovej 381/4, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 15. januára 2010 – utorok 19. januára 2010

    Adresa Krátka 640/1, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Monika ZemkováZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 15. januára 2010 – streda 14. marca 2018

    Adresa J. Gejdoša 791/25, 05938 Štrba, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 14. apríla 2006 – štvrtok 14. januára 2010

    Adresa Krátka 640/1, 92701 Šaľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Monika ZemkováZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 14. apríla 2006 – štvrtok 14. januára 2010

    Adresa J. Gejdoša 791/25, 05938 Štrba, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/18406/T
Hlavná činnosť
Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
EURO-VALVE s.r.o.

Sídlo spoločnosti

EURO-VALVE s.r.o.

Mierové námestie 940/1, 92401 Galanta

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.