Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36296686・Gagarinova 1, 91101 Trenčín・Založené 1997
Obrat 2025
12 tis. €
+0,0 %Zisk 2025
4 300 €
+298 %Aktíva
38 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
37 tis. €
+13 %Zadlženosť
3,3 %
−1,6 ppHrubá marža
57,5 %
+30 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,9 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
11,2 %
+8,1 ppRentabilita aktív
ROE
11,6 %
+8,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,24
−92 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 712 €
+232 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,7 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
958 €
−96 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 209 € | 4 593 € | 3 272 € | 6 890 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 410 € | 2 594 € | 1 080 € | 4 300 € |
| Daň z príjmov | 321 € | 521 € | 340 € | 412 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 30 tis. € | 33 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 121 € | 8 029 € | 7 936 € | 37 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 121 € | 8 029 € | 7 936 € | 37 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 22 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | 1 731 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 022 € | 3 302 € | 1 055 € | 1 668 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 21 tis. € | 25 tis. € | 63 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 30 tis. € | 33 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 29 tis. € | 32 tis. € | 33 tis. € | 37 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 410 € | 2 594 € | 1 080 € | 4 300 € |
| Záväzky | 681 € | 1 091 € | 1 702 € | 1 265 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 321 € | 731 € | 973 € | 773 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 360 € | 360 € | 729 € | 492 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Veľké Bierovce 234, 91311 Veľké Bierovce, Slovenská republika
Adresa Kpt. Jaroša 1301/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Gen. Goliana 1539/15, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa J. Halašu 12, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Rázusova 6, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa J. Halašu 12, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Soblahovská 31, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Novomeského 9, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kpt. Jaroša 1301/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Veľké Bierovce 234, 91311 Veľké Bierovce, Slovenská republika
Adresa Gen. Goliana 1539/15, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Golianova 1539/15, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Východná 7160/9B, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa K. Šmidkeho 2628/9, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Golianova 1539/15, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Jurkovičova 466/16, 63800 Brno, Lesná, Česká republika
Adresa Východná 7160/9B, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Golianova 1539/15, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.