Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

JORAN, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36301329Sládkovičova 887/1, 01701 Považská BystricaZaložené 1998

Obrat 2025

29 tis. €

−14 %
IČO
36301329
DIČ
2020111654
IČ DPH
SK2020111654, podľa §4, registrácia od streda 17. januára 2001
Sídlo
JORAN, s.r.o.Sládkovičova 887/1 01701 Považská Bystrica
Dátum vzniku
piatok 2. januára 1998
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/10811/R

Zisk 2025

2 810 €

+1 111 %

Aktíva

47 tis. €

+8,5 %

Vlastný kapitál

46 tis. €

+7,3 %

Zadlženosť

2,8 %

+1,1 pp

Hrubá marža

12,6 %

+9,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+1 111 %
479 €−701 €2 871 €3 282 €268 €730 €1 299 €910 €−681 €1 075 €232 €2 810 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−15 %
22 tis. €42 tis. €54 tis. €63 tis. €45 tis. €86 tis. €52 tis. €53 tis. €50 tis. €35 tis. €34 tis. €29 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

9,7 %

+9,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

6,0 %

+5,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

6,1 %

+5,6 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

33,08

−37 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 150 €

+451 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,8 %

−49 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

43 tis. €

+7,9 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

2,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

22 tis. €201442 tis. €201554 tis. €201663 tis. €201745 tis. €201886 tis. €201952 tis. €202053 tis. €202150 tis. €202235 tis. €202334 tis. €202429 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru50 tis. €35 tis. €34 tis. €29 tis. €
Pridaná hodnota−283 €1 587 €915 €3 612 €
Výnosy z hospodárskej činnosti50 tis. €35 tis. €34 tis. €29 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−681 €1 075 €232 €2 810 €
Daň z príjmov71 €190 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok3 000 €
  • Obežný majetok44 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie46 tis. €
  • Záväzky1 335 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom44 tis. €42 tis. €43 tis. €47 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €3 000 €3 000 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €3 000 €3 000 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok44 tis. €42 tis. €40 tis. €44 tis. €
Zásoby44 €87 €509 €734 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky8 771 €6 617 €6 301 €5 913 €
Finančné účty36 tis. €36 tis. €34 tis. €38 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky44 tis. €42 tis. €43 tis. €47 tis. €
Vlastné imanie40 tis. €42 tis. €43 tis. €46 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov9 747 €9 066 €11 tis. €12 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−681 €1 075 €232 €2 810 €
Záväzky3 965 €640 €771 €1 335 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky3 965 €640 €771 €1 335 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €956 €960 €145 €194 €217 €242 €71 €190 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie473,59 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • - činnosť organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 2. januára 1998
  • - maliarske a natieračské prácePlatné od piatok 2. januára 1998
  • - maloobchod s tovarom v rozsahu voľných živnostíPlatné od piatok 2. januára 1998
  • - pestovanie liečivých rastlínPlatné od piatok 2. januára 1998
  • - prípravné práce pre stavbuPlatné od piatok 2. januára 1998
  • - sprostredkovanie obchoduPlatné od piatok 2. januára 1998
  • - vedenie účtovníctvaPlatné od piatok 2. januára 1998
  • - veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľných živnostíPlatné od piatok 2. januára 1998

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 2. januára 1998

    Adresa Prečín 258, Prečín, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 5. decembra 2020

    Adresa Prečín 258, Prečín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 21. novembra 2001 – piatok 4. decembra 2020

    Adresa Prečín 258, Prečín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad130 000 S_VSEMEN
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 2. januára 1998 – utorok 20. novembra 2001

    Adresa Prečín 258, Prečín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad70 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/10811/R
Hlavná činnosť
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • streda 21. novembra 2001Dodatok č.1 k zakladateľskej listine vo forme notárskej zápisnice N 267/01, NZ 281/01 zo dňa 10.9.2001.
  • piatok 2. januára 1998Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená zakladateľskou listinou vo forme notárskej zápisnice N 205/97, NZ 223/97 zo dňa 04.10.1997 podľa § 105 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb.
JORAN, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

JORAN, s.r.o.

Sládkovičova 887/1, 01701 Považská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.