Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

CASTILL, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36303917Na nádvorí 11, 97101 PrievidzaZaložené 1998

Obrat 2025

1,78 mil. €

+27 %
IČO
36303917
DIČ
2020077048
IČ DPH
SK2020077048, podľa §4, registrácia od sobota 1. augusta 1998
Sídlo
CASTILL, s.r.o.Na nádvorí 11 97101 Prievidza
Dátum vzniku
streda 10. júna 1998
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/11071/R

Zisk 2025

−5 212 €

−145 %

Aktíva

1,44 mil. €

+21 %

Vlastný kapitál

624 tis. €

−0,8 %

Zadlženosť

56,8 %

+9,3 pp

Hrubá marža

26,8 %

−7,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−145 %
34 tis. €32 tis. €38 tis. €15 tis. €11 tis. €11 tis. €26 tis. €12 tis. €38 tis. €150 tis. €11 tis. €−5 212 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+32 %
952 tis. €1,07 mil. €1,04 mil. €1,11 mil. €1,13 mil. €1,27 mil. €1,06 mil. €1,2 mil. €1,36 mil. €3,14 mil. €1,34 mil. €1,78 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-0,3 %

−1,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,4 %

−1,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

-0,8 %

−2,7 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,26

−21 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

691 €

−96 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

854,3 %

+828 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

207 tis. €

−33 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

5,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

929 tis. €20141,07 mil. €20151,08 mil. €20161,14 mil. €20171,19 mil. €20181,36 mil. €20191,22 mil. €20201,37 mil. €20211,44 mil. €20223,25 mil. €20231,41 mil. €20241,78 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,36 mil. €3,14 mil. €1,34 mil. €1,78 mil. €
Pridaná hodnota414 tis. €626 tis. €460 tis. €476 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,44 mil. €3,25 mil. €1,41 mil. €1,78 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení38 tis. €150 tis. €11 tis. €−5 212 €
Daň z príjmov11 tis. €41 tis. €3 990 €5 903 €
Daň z príjmov splatná11 tis. €41 tis. €3 990 €5 903 €

Aktíva

  • Neobežný majetok430 tis. €
  • Obežný majetok1,01 mil. €
  • Časové rozlíšenie2 443 €

Pasíva

  • Vlastné imanie624 tis. €
  • Záväzky821 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,21 mil. €1,29 mil. €1,2 mil. €1,44 mil. €
Neobežný majetok649 tis. €523 tis. €366 tis. €430 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok649 tis. €522 tis. €366 tis. €426 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok158 €190 €0 €3 437 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok560 tis. €759 tis. €828 tis. €1,01 mil. €
Zásoby433 tis. €237 tis. €643 tis. €526 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky90 tis. €244 tis. €112 tis. €108 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty38 tis. €279 tis. €73 tis. €379 tis. €
Časové rozlíšenie3 819 €3 495 €3 636 €2 443 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,21 mil. €1,29 mil. €1,2 mil. €1,44 mil. €
Vlastné imanie468 tis. €617 tis. €629 tis. €624 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania664 €664 €664 €664 €
HV minulých rokov257 tis. €295 tis. €445 tis. €457 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení38 tis. €150 tis. €11 tis. €−5 212 €
Záväzky639 tis. €629 tis. €569 tis. €821 tis. €
Dlhodobé záväzky857 €1 097 €2 202 €3 389 €
Krátkodobé záväzky494 tis. €536 tis. €519 tis. €806 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé135 tis. €83 tis. €38 tis. €0 €
Rezervy9 375 €9 089 €9 807 €12 tis. €
Časové rozlíšenie106 tis. €39 tis. €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €2 881 €2 880 €3 078 €2 857 €3 073 €7 084 €6 334 €11 tis. €41 tis. €3 990 €5 903 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie178 486,07 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • Revízia, oprava a údržba technickej konfekciePlatné od streda 17. decembra 2025
  • Výroba výrobkov obranného priemyslu v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 17. decembra 2025
  • inžinierska činnosť v stavebníctvePlatné od sobota 20. septembra 2008
  • podlahárstvoPlatné od sobota 20. septembra 2008
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctvePlatné od sobota 20. septembra 2008
  • stolárske prácePlatné od sobota 20. septembra 2008
  • - kompletovanie výrobkov osvetlovacej techniky a interiérových zariadení mimo VTZPlatné od streda 10. júna 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja ďalším prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)Platné od streda 10. júna 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)Platné od streda 10. júna 1998
  • - návrh a realizácia interiérovPlatné od streda 10. júna 1998

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 5
  • Konateľod štvrtok 30. augusta 2018

    Adresa M.R. Štefánika 20/40, 97223 Dolné Vestenice, Slovenská republika

  • Konateľod streda 10. júna 1998

    Adresa Kocurany 124, 97202 Kocurany, Slovenská republika

  • Konateľod streda 10. júna 1998

    Adresa Kocurany 124, 97202 Kocurany, Slovenská republika

  • Konateľstreda 10. júna 1998 – piatok 19. septembra 2008

    Adresa Mlynarovičova 1590/15, Bratislava, Slovenská republika

  • Konateľstreda 10. júna 1998 – piatok 19. septembra 2008

    Adresa Mlynarovičova 1590/15, Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 9
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 21. septembra 2018

    Adresa M. R. Štefánika 20/40, 97223 Dolné Vestenice, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 328 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 21. septembra 2018

    Adresa Kocurany 124, 97202 Kocurany, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad2 656 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 21. septembra 2018

    Adresa Kocurany 124, 97202 Kocurany, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad2 656 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 25. júla 2009 – štvrtok 20. septembra 2018

    Adresa Kocurany 124, 97202 Kocurany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 25. júla 2009 – štvrtok 20. septembra 2018

    Adresa Kocurany 124, 97202 Kocurany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 20. septembra 2008 – piatok 24. júla 2009

    Adresa Kocurany 124, 97202 Kocurany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 20. septembra 2008 – piatok 24. júla 2009

    Adresa Kocurany 124, 97202 Kocurany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 10. júna 1998 – piatok 19. septembra 2008

    Adresa Mlynarovičova 1590/15, Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 10. júna 1998 – piatok 19. septembra 2008

    Adresa Mlynarovičova 1590/15, Bratislava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/11071/R
Hlavná činnosť
Výroba nábytku
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 10. júna 1998Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 11.05.1998 podľa § 105 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb.
CASTILL, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

CASTILL, s.r.o.

Na nádvorí 11, 97101 Prievidza

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.