Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36307475・Nám. A.Hlinku 25/30, 01701 Považská Bystrica・Založené 1999
Obrat 2024
30 tis. €
−45 %Zisk 2024
−272 €
−104 %Aktíva
131 tis. €
+4,9 %Vlastný kapitál
112 tis. €
−0,2 %Zadlženosť
14,8 %
+4,4 ppHrubá marža
5,5 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,9 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-0,2 %
−5,8 ppRentabilita aktív
ROE
-0,2 %
−6,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,52
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
68 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
500,0 %
+477 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
117 tis. €
+1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 67 tis. € | 66 tis. € | 55 tis. € | 30 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 860 € | 7 458 € | 9 609 € | 1 653 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 67 tis. € | 66 tis. € | 55 tis. € | 30 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 542 € | 5 392 € | 6 968 € | −272 € |
| Daň z príjmov | 1 286 € | 1 454 € | 2 042 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 121 tis. € | 107 tis. € | 125 tis. € | 131 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 3 000 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 3 000 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 121 tis. € | 107 tis. € | 125 tis. € | 128 tis. € |
| Zásoby | 2 939 € | 2 257 € | 2 191 € | 1 911 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 49 tis. € | 54 tis. € | 74 tis. € | 87 tis. € |
| Finančné účty | 69 tis. € | 51 tis. € | 49 tis. € | 39 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 121 tis. € | 107 tis. € | 125 tis. € | 131 tis. € |
| Vlastné imanie | 99 tis. € | 105 tis. € | 112 tis. € | 112 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 87 tis. € | 92 tis. € | 97 tis. € | 104 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 542 € | 5 392 € | 6 968 € | −272 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 2 336 € | 13 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 2 294 € | 9 156 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 42 € | 3 803 € | 8 215 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa SNP 1448/49, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Donnerova 717/27, 84104 Bratislava-Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Mírové náměstí 29/25, 74801 Hlučín, Česká republika
Adresa Volgogradská 101/2508, Ostrava-Zábřeh, Česká republika
Adresa SNP 1448/49, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa SNP 1448/49, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mírové náměstí 29/25, 74801 Hlučín, Česká republika
Adresa SNP 1448/49, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Volgogradská 101/2508, Ostrava-Zábřeh, Česká republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.