Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36308773・Vácka 4102/3, 01841 Dubnica nad Váhom・Založené 1999
Obrat 2025
1,31 mil. €
+61 %Zisk 2025
88 tis. €
+1 410 %Aktíva
291 tis. €
−68 %Vlastný kapitál
120 tis. €
+274 %Zadlženosť
58,6 %
−38 ppHrubá marža
23,2 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,7 %
+7,6 ppZisk / výnosy
ROA
30,3 %
+31 ppRentabilita aktív
ROE
73,3 %
+94 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,78
+70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
112 tis. €
+3 989 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
+155 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
118 tis. €
+216 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 475 tis. € | 651 tis. € | 804 tis. € | 1,3 mil. € |
| Pridaná hodnota | 105 tis. € | 147 tis. € | 145 tis. € | 301 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 477 tis. € | 652 tis. € | 812 tis. € | 1,31 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 011 € | 14 tis. € | −6 722 € | 88 tis. € |
| Daň z príjmov | 590 € | 4 723 € | 3 840 € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 209 tis. € | 256 tis. € | 897 tis. € | 291 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 194 tis. € | 227 tis. € | 862 tis. € | 269 tis. € |
| Zásoby | 86 tis. € | 102 tis. € | 155 tis. € | 81 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 48 tis. € | 85 tis. € | 513 tis. € | 86 tis. € |
| Finančné účty | 60 tis. € | 40 tis. € | 194 tis. € | 102 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 209 tis. € | 256 tis. € | 897 tis. € | 291 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 39 tis. € | 32 tis. € | 120 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 18 tis. € | 32 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 011 € | 14 tis. € | −6 722 € | 88 tis. € |
| Záväzky | 184 tis. € | 217 tis. € | 865 tis. € | 170 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 110 tis. € | 160 tis. € | 824 tis. € | 151 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 71 tis. € | 53 tis. € | 35 tis. € | 17 tis. € |
| Rezervy | 3 449 € | 4 529 € | 5 595 € | 2 784 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Vácka 4102/3, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa ČSA 330/21, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Viničná 425/14, Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Vácka 4102/3, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Vácka 4102/3, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Viničná 425/14, Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Vácka 4102/3, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa ČSA 330/21, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Viničná 425/14, Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.