Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36308871・Jána Derku 1703, 911 01 Trenčín・Založené 1999
Obrat 2025
26 tis. €
+13 %Zisk 2025
−1 456 €
−220 %Aktíva
28 tis. €
+44 %Vlastný kapitál
15 tis. €
−9,0 %Zadlženosť
48,3 %
+30 ppHrubá marža
16,6 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,5 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-5,1 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
-9,9 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,04
−80 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 110 €
−171 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-31,2 %
−54 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
494 €
−97 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 37 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 143 € | −2 731 € | 3 760 € | 4 372 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 37 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 373 € | −4 783 € | 1 218 € | −1 456 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 12 € | 356 € | 346 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 12 € | 356 € | 346 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 690 € | 2 460 € | 1 231 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 690 € | 2 460 € | 1 231 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 6 449 € | 8 851 € | 7 353 € | 4 641 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 095 € | 7 414 € | 4 401 € | 6 104 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 625 € | 4 648 € | 6 627 € | 3 476 € |
| Časové rozlíšenie | 58 € | 72 € | 120 € | 657 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 12 tis. € | 7 627 € | 8 845 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 373 € | −4 783 € | 1 218 € | −1 456 € |
| Záväzky | 3 203 € | 8 514 € | 3 583 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 203 € | 8 514 € | 3 583 € | 14 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
48 registrovaných činností
Adresa Legionárska 655/39, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Gen. Svobodu 2753/7, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa J. Halašu 8, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Železničná 460/4, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Legionárska 655/39, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Gen. Svobodu 2753/7, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Novomeského 7, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Železničná 460/4, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Novomeského 7, Trenčín, Slovenská republika
Adresa Železničná 460/4, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.