Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

COMPREX, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36309028Ľ. Stárka 2870, 91105 TrenčínZaložené 1999

Obrat 2025

1,8 mil. €

+3,9 %
IČO
36309028
DIČ
2020176653
IČ DPH
SK2020176653, podľa §4, registrácia od sobota 1. júla 2000
Sídlo
COMPREX, s.r.o.Ľ. Stárka 2870 91105 Trenčín
Dátum vzniku
piatok 30. júla 1999
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/11608/R

Zisk 2025

184 tis. €

−14 %

Aktíva

1,82 mil. €

+0,6 %

Vlastný kapitál

1,71 mil. €

+2,0 %

Zadlženosť

5,9 %

−1,4 pp

Hrubá marža

27,8 %

−0,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−14 %
191 tis. €267 tis. €283 tis. €256 tis. €237 tis. €224 tis. €149 tis. €140 tis. €178 tis. €214 tis. €213 tis. €184 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+3,9 %
1,45 mil. €1,76 mil. €1,8 mil. €1,64 mil. €1,92 mil. €1,55 mil. €1,25 mil. €1,52 mil. €1,64 mil. €1,83 mil. €1,74 mil. €1,8 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

10,2 %

−2,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

10,1 %

−1,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

10,7 %

−2,0 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

16,56

+26 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

234 tis. €

−14 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,5 %

−0,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,34 mil. €

+2,5 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

2,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

1,45 mil. €20141,77 mil. €20151,8 mil. €20161,64 mil. €20171,93 mil. €20181,55 mil. €20191,27 mil. €20201,52 mil. €20211,64 mil. €20221,83 mil. €20231,74 mil. €20241,8 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,64 mil. €1,83 mil. €1,74 mil. €1,8 mil. €
Pridaná hodnota433 tis. €515 tis. €489 tis. €501 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,64 mil. €1,83 mil. €1,74 mil. €1,8 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení178 tis. €214 tis. €213 tis. €184 tis. €
Daň z príjmov48 tis. €62 tis. €60 tis. €50 tis. €
Daň z príjmov splatná48 tis. €62 tis. €60 tis. €50 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok390 tis. €
  • Obežný majetok1,42 mil. €
  • Časové rozlíšenie8 104 €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,71 mil. €
  • Záväzky107 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 260 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,9 mil. €1,69 mil. €1,81 mil. €1,82 mil. €
Neobežný majetok382 tis. €354 tis. €392 tis. €390 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok382 tis. €354 tis. €392 tis. €390 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1,51 mil. €1,33 mil. €1,41 mil. €1,42 mil. €
Zásoby578 tis. €495 tis. €463 tis. €506 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky199 tis. €269 tis. €287 tis. €395 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty731 tis. €564 tis. €662 tis. €522 tis. €
Časové rozlíšenie6 224 €6 390 €6 790 €8 104 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,9 mil. €1,69 mil. €1,81 mil. €1,82 mil. €
Vlastné imanie1,83 mil. €1,61 mil. €1,68 mil. €1,71 mil. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania680 €680 €680 €680 €
HV minulých rokov1,64 mil. €1,38 mil. €1,46 mil. €1,52 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení178 tis. €214 tis. €213 tis. €184 tis. €
Záväzky71 tis. €83 tis. €132 tis. €107 tis. €
Dlhodobé záväzky2 210 €1 986 €15 tis. €9 089 €
Krátkodobé záväzky58 tis. €70 tis. €108 tis. €86 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy10 tis. €11 tis. €9 635 €12 tis. €
Časové rozlíšenie0 €207 €0 €2 260 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

56 tis. €76 tis. €80 tis. €70 tis. €69 tis. €61 tis. €42 tis. €40 tis. €48 tis. €62 tis. €60 tis. €50 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie18 355,7 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

19 registrovaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 9. januára 2025
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 9. januára 2025
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od štvrtok 9. januára 2025
  • Pravidelná kontrola detského ihriskaPlatné od štvrtok 9. januára 2025
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 9. januára 2025
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od štvrtok 9. januára 2025
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovPlatné od štvrtok 9. januára 2025
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 5. októbra 2021
  • Vedenie účtovníctvaPlatné od utorok 5. októbra 2021
  • - digitálne spracovanie dátPlatné od piatok 30. júla 1999

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 30. júla 1999

    Adresa Nad tehelňou 2931/24, 91101 Trenčín, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 30. júla 1999 – streda 30. marca 2005

    Adresa Goliánova 12, 91101 Trenčín, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 19. novembra 2009

    Adresa Nad tehelňou 2931/24, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 14. decembra 2004 – streda 18. novembra 2009

    Adresa Nad tehelňou 2931/24, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 30. júla 1999 – pondelok 13. decembra 2004

    Adresa Goliánova 12, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad60 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 30. júla 1999 – pondelok 13. decembra 2004

    Adresa Andrusova 3, Bratislava, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad70 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 30. júla 1999 – pondelok 13. decembra 2004

    Adresa Jilemnického 2, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel35 %Vklad70 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/11608/R
Hlavná činnosť
Nešpecializovaný veľkoobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • pondelok 27. januára 2003Mimoriadne valné zhromaždenie dňa 02.12.2002 schválilo zmenu spoločenskej zmluvy - dodatok č.1 (zosúladenie znenia spoločenskej zmluvy so zák.č. 500/2001 Z.z.).
  • piatok 30. júla 1999Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 7.6.1999 podľa § 105 a nasl.zákona č.513/1991 Zb.
COMPREX, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

COMPREX, s.r.o.

Ľ. Stárka 2870, 91105 Trenčín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.