Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36313386・gen. Ludvíka Svobodu 5, 91108 Trenčín・Založené 2000
Obrat 2025
−804 €
−102 %Zisk 2025
−1 774 €
−1 578 %Aktíva
34 tis. €
−5,4 %Vlastný kapitál
34 tis. €
−5,9 %Zadlženosť
2,4 %
+0,6 ppHrubá marža
71,3 %
+69 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
220,6 %
+220 ppZisk / výnosy
ROA
-5,2 %
−5,5 ppRentabilita aktív
ROE
-5,3 %
−5,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
41,30
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 434 €
−1 295 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-23,7 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
33 tis. €
−5,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 58 tis. € | 55 tis. € | 45 tis. € | −815 € |
| Pridaná hodnota | 2 887 € | 1 539 € | 929 € | −581 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 58 tis. € | 55 tis. € | 45 tis. € | −804 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 140 € | 785 € | 120 € | −1 774 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 38 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 27 € | 26 € | 27 € | 27 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 € | 26 € | 27 € | 27 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 38 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 860 € | 860 € | 860 € | 860 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 9 901 € | 7 907 € | 2 500 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 38 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 35 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 26 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 140 € | 785 € | 120 € | −1 774 € |
| Záväzky | 661 € | 2 212 € | 662 € | 831 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 661 € | 2 212 € | 662 € | 831 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
37 registrovaných činností
Adresa Súhradka 200, Lednické Rovne, Slovenská republika
Adresa Súhradka 200, 02061 Lednické Rovne, Slovenská republika
Adresa Súhradka 200, 02061 Lednické Rovne, Slovenská republika
Adresa Súhradka 200, Lednické Rovne, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.