Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36314871・Hanzlíkovská 2681/3, 91105 Trenčín・Založené 2000
Obrat 2025
189 tis. €
+9,8 %Zisk 2025
929 €
−97 %Aktíva
173 tis. €
−9,9 %Vlastný kapitál
8 255 €
−77 %Zadlženosť
95,2 %
+14 ppHrubá marža
40,1 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
−16 ppZisk / výnosy
ROA
0,5 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
11,3 %
−68 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,54
−8,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 889 €
−95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
50,8 %
+29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−37 tis. €
−39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 180 tis. € | 303 tis. € | 171 tis. € | 185 tis. € |
| Pridaná hodnota | 46 tis. € | 83 tis. € | 95 tis. € | 74 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 183 tis. € | 303 tis. € | 172 tis. € | 189 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 534 € | 31 tis. € | 28 tis. € | 929 € |
| Daň z príjmov | 535 € | 5 615 € | 7 978 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 535 € | 5 615 € | 7 978 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 53 tis. € | 192 tis. € | 173 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 8 891 € | 151 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 10 tis. € | 8 071 € | 151 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 1 640 € | 820 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 43 tis. € | 39 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 485 € | 16 € | 21 tis. € | 43 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 43 tis. € | 18 tis. € | 1 059 € |
| Časové rozlíšenie | 1 683 € | 1 256 € | 1 836 € | 1 933 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 53 tis. € | 192 tis. € | 173 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 706 € | 39 tis. € | 35 tis. € | 8 255 € |
| Základné imanie | 6 660 € | 6 660 € | 6 660 € | 6 660 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 666 € | 666 € | 666 € | 666 € |
| HV minulých rokov | −3 154 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 534 € | 31 tis. € | 28 tis. € | 929 € |
| Záväzky | 24 tis. € | 14 tis. € | 157 tis. € | 165 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 133 € | 176 € | 217 € | 256 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 12 tis. € | 66 tis. € | 82 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 3 876 € | 0 € | 86 tis. € | 79 tis. € |
| Rezervy | 1 330 € | 488 € | 2 376 € | 2 115 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 566 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Rozvadze 427, 91311 Trenčianske Stankovce, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 2735/1, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Konateľ
Adresa Kočovská 5, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Konateľ
Adresa K Váhu 766/5, Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Rozvadze 427, 91311 Trenčianske Stankovce, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 2735/1, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Rozvadze 427, 91311 Trenčianske Stankovce, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 2735/1, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa K Váhu 766/5, Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Rozvadze 427, 91311 Trenčianske Stankovce, Slovenská republika
Adresa K Váhu 766/5, Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa K Váhu 766/5, Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.