Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36315281・Zlatovská 27, 91105 Trenčín・Založené 2000
Obrat 2025
263 tis. €
+2,5 %Zisk 2025
−727 €
−168 %Aktíva
56 tis. €
+4,6 %Vlastný kapitál
26 tis. €
−2,7 %Zadlženosť
53,5 %
+3,5 ppHrubá marža
28,9 %
−1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,3 %
−0,7 ppZisk / výnosy
ROA
-1,3 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
-2,8 %
−6,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,33
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 193 €
−60 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
160,9 %
+97 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
29 tis. €
+6,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 238 tis. € | 270 tis. € | 256 tis. € | 263 tis. € |
| Pridaná hodnota | 46 tis. € | 53 tis. € | 78 tis. € | 76 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 239 tis. € | 270 tis. € | 256 tis. € | 263 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 978 € | 2 804 € | 1 063 € | −727 € |
| Daň z príjmov | 1 638 € | 412 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 638 € | 412 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 51 tis. € | 66 tis. € | 54 tis. € | 56 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 13 tis. € | 8 937 € | 4 965 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 13 tis. € | 8 937 € | 4 965 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 53 tis. € | 44 tis. € | 51 tis. € |
| Zásoby | 18 tis. € | 31 tis. € | 19 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 28 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 191 € | 1 500 € | 9 812 € | 3 370 € |
| Časové rozlíšenie | 1 072 € | 463 € | 518 € | 594 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 51 tis. € | 66 tis. € | 54 tis. € | 56 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € | 26 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 332 € | 332 € |
| HV minulých rokov | 7 954 € | 16 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 978 € | 2 804 € | 1 063 € | −727 € |
| Záväzky | 28 tis. € | 41 tis. € | 27 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −26 € | 145 € | 415 € | 680 € |
| Krátkodobé záväzky | 27 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 9 015 € | 7 679 € | 6 172 € |
| Rezervy | 748 € | 1 409 € | 1 825 € | 1 525 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Na dolinách 786/19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 786/19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 786/19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 786/19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 19, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.