Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36316130・Šoltésovej 365/41, 017 01 Považská Bystrica・Založené 2001
Obrat 2025
112 tis. €
+3,2 %Zisk 2025
−4 102 €
−211 %Aktíva
167 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
128 tis. €
−8,2 %Zadlženosť
23,0 %
−3,0 ppHrubá marža
20,0 %
+4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,7 %
−7,1 ppZisk / výnosy
ROA
-2,5 %
−4,4 ppRentabilita aktív
ROE
-3,2 %
−5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,72
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 098 €
−188 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,1 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
104 tis. €
−3,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 95 tis. € | 98 tis. € | 101 tis. € | 100 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 95 tis. € | 101 tis. € | 109 tis. € | 112 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 737 € | 3 629 € | 3 683 € | −4 102 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 174 € | 979 € | 4 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 179 tis. € | 183 tis. € | 189 tis. € | 167 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 7 810 € | 32 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 7 810 € | 32 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 168 tis. € | 176 tis. € | 157 tis. € | 142 tis. € |
| Zásoby | 295 € | 355 € | 222 € | 947 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 13 € | 1 265 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 995 € | 1 051 € | 4 093 € | 1 957 € |
| Finančné účty | 167 tis. € | 174 tis. € | 151 tis. € | 140 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 179 tis. € | 183 tis. € | 189 tis. € | 167 tis. € |
| Vlastné imanie | 133 tis. € | 136 tis. € | 140 tis. € | 128 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 124 tis. € | 125 tis. € | 129 tis. € | 125 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 737 € | 3 629 € | 3 683 € | −4 102 € |
| Záväzky | 46 tis. € | 47 tis. € | 49 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 47 € | 37 € | 37 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 47 tis. € | 49 tis. € | 38 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Orlové 374, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Šoltésovej 365/41, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa I. Krasku 251/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Orlové 374, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Šoltésovej 365/41, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa I. Krasku 251/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Krížna 337/6, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa I. Krasku 251/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
EuroNET Slovakia s.r.o.
Šoltésovej 365/41, 017 01 Považská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.