Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

SU - inžiniering, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36321605Rakoľuby č. 709, 91631 KočovceZaložené 2001

Obrat 2025

3,45 mil. €

+163 %
IČO
36321605
DIČ
2020183132
IČ DPH
SK2020183132, podľa §4, registrácia od nedeľa 20. januára 2002
Sídlo
SU - inžiniering, spol. s r.o.Rakoľuby č. 709 91631 Kočovce
Dátum vzniku
piatok 14. decembra 2001
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/13009/R

Zisk 2025

51 tis. €

+10 317 %

Aktíva

1,3 mil. €

+4,0 %

Vlastný kapitál

1,0 mil. €

+5,4 %

Zadlženosť

23,1 %

−1,1 pp

Hrubá marža

15,2 %

−49 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+10 317 %
47 tis. €33 tis. €−30 tis. €42 tis. €268 tis. €104 tis. €54 tis. €158 tis. €177 tis. €494 €51 tis. €20142015201620172018201920202021202220242025

Tržby

+381 %
1,32 mil. €1,82 mil. €601 tis. €2,19 mil. €2,31 mil. €1,9 mil. €1,62 mil. €4,47 mil. €3,99 mil. €737 tis. €3,55 mil. €20142015201620172018201920202021202220242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,5 %

+1,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

4,0 %

+3,9 pp

Rentabilita aktív

ROE

5,1 %

+5,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

5,18

+6,6 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

64 tis. €

+1 379 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

19,7 %

−69 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

966 tis. €

+5,8 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

10,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

1,69 mil. €20141,46 mil. €2015601 tis. €20162,28 mil. €20172,32 mil. €20182,01 mil. €20192,68 mil. €20203,43 mil. €20214,04 mil. €20221,31 mil. €20243,45 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru4,47 mil. €3,99 mil. €737 tis. €3,55 mil. €
Pridaná hodnota544 tis. €633 tis. €472 tis. €540 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti3,43 mil. €4,04 mil. €1,31 mil. €3,45 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení158 tis. €177 tis. €494 €51 tis. €
Daň z príjmov42 tis. €49 tis. €3 840 €13 tis. €
Daň z príjmov splatná42 tis. €49 tis. €3 840 €13 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok90 tis. €
  • Obežný majetok1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie13 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,0 mil. €
  • Záväzky300 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220242025
Majetok celkom1,71 mil. €1,46 mil. €1,25 mil. €1,3 mil. €
Neobežný majetok24 tis. €43 tis. €90 tis. €90 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok4 874 €24 tis. €70 tis. €71 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok19 tis. €19 tis. €19 tis. €19 tis. €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok1,68 mil. €1,41 mil. €1,15 mil. €1,2 mil. €
Zásoby130 tis. €176 tis. €740 tis. €639 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1,32 mil. €54 tis. €170 tis. €362 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty232 tis. €1,18 mil. €241 tis. €197 tis. €
Časové rozlíšenie7 560 €8 263 €11 tis. €13 tis. €

Pasíva

Položka2021202220242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,71 mil. €1,46 mil. €1,25 mil. €1,3 mil. €
Vlastné imanie777 tis. €955 tis. €950 tis. €1,0 mil. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania7 932 €7 932 €7 932 €7 932 €
HV minulých rokov604 tis. €763 tis. €935 tis. €935 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení158 tis. €177 tis. €494 €51 tis. €
Záväzky936 tis. €506 tis. €302 tis. €300 tis. €
Dlhodobé záväzky226 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky874 tis. €452 tis. €237 tis. €231 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy61 tis. €54 tis. €65 tis. €69 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

13 tis. €8 322 €960 €9 475 €68 tis. €26 tis. €15 tis. €42 tis. €49 tis. €3 840 €13 tis. €20142015201620172018201920202021202220242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie136 925,65 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • inžinierska činnosť v oblasti strojárenstvaPlatné od piatok 14. decembra 2001
  • maloobchod a veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnostiPlatné od piatok 14. decembra 2001
  • poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné od piatok 14. decembra 2001
  • reklamné činnostiPlatné od piatok 14. decembra 2001
  • sprostredkovateľské činnosti v rozsahu voľnej živnostiPlatné od piatok 14. decembra 2001

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod pondelok 28. septembra 2009

    Adresa Rakoľuby 709, 91631 Kočovce, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 14. decembra 2001

    Adresa Rakoľuby 707, 91631 Kočovce, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 14. decembra 2001 – pondelok 26. marca 2012

    Adresa Rakoľuby 709, 91631 Kočovce, Slovenská republika

  • Pavol PolonskýZaniknuté
    Konateľpiatok 14. decembra 2001 – utorok 29. apríla 2003

    Adresa Rakoľuby 709, 91631 Kočovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 29. septembra 2009

    Adresa Rakoľuby 707, 91631 Kočovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 29. septembra 2009

    Adresa Rakoľuby 709, 91631 Kočovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 17. júna 2003 – pondelok 28. septembra 2009

    Adresa Rakoľuby 707, 91631 Kočovce, Slovenská republika

    Podiel48 %Vklad96 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 14. decembra 2001 – pondelok 28. septembra 2009

    Adresa Rakoľuby 709, 91631 Kočovce, Slovenská republika

    Podiel52 %Vklad104 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 14. decembra 2001 – pondelok 16. júna 2003

    Adresa Rakoľuby 707, 91631 Kočovce, Slovenská republika

    Podiel24 %Vklad48 000 SKK
  • Pavol PolonskýZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 14. decembra 2001 – pondelok 16. júna 2003

    Adresa Rakoľuby 709, 91631 Kočovce, Slovenská republika

    Podiel24 %Vklad48 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/13009/R
Hlavná činnosť
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • utorok 17. júna 2003Valné zhromaždenie dňa 29.04.2003 schválilo prevod obchodného podielu, vzdanie sa funkcie konateľa a zmenu spoločenskej zmluvy vo forme dodatku č.1.
  • piatok 14. decembra 2001Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 12.11.2001 podľa § 105 a nasl. Zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
SU - inžiniering, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

SU - inžiniering, spol. s r.o.

Rakoľuby č. 709, 91631 Kočovce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.