Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36323985・Chocholná-Velčice 999, 91304 Chocholná-Velčice・Založené 2002
Obrat 2025
20,09 mil. €
+8,9 %Zisk 2025
972 tis. €
+64 %Aktíva
7,81 mil. €
−2,8 %Vlastný kapitál
3,8 mil. €
+21 %Zadlženosť
51,3 %
−9,7 ppHrubá marža
26,2 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+1,6 ppZisk / výnosy
ROA
12,4 %
+5,1 ppRentabilita aktív
ROE
25,6 %
+6,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,43
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1,31 mil. €
+72 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,7 %
+3,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2,56 mil. €
−8,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15,64 mil. € | 15,85 mil. € | 17,25 mil. € | 19,51 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,99 mil. € | 3,37 mil. € | 3,74 mil. € | 5,11 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16,85 mil. € | 17,17 mil. € | 18,45 mil. € | 20,09 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 411 tis. € | 957 tis. € | 592 tis. € | 972 tis. € |
| Daň z príjmov | 146 tis. € | 284 tis. € | 165 tis. € | 335 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 113 tis. € | 285 tis. € | 216 tis. € | 367 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6,27 mil. € | 6,0 mil. € | 8,03 mil. € | 7,81 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,63 mil. € | 1,69 mil. € | 3,77 mil. € | 3,38 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,63 mil. € | 1,67 mil. € | 2,19 mil. € | 1,95 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 19 tis. € | 1,58 mil. € | 1,43 mil. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4,59 mil. € | 4,23 mil. € | 4,19 mil. € | 4,34 mil. € |
| Zásoby | 2,57 mil. € | 2,73 mil. € | 2,95 mil. € | 2,64 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 103 tis. € | 104 tis. € | 155 tis. € | 187 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,19 mil. € | 1,4 mil. € | 1,08 mil. € | 1,51 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 722 tis. € | 2 727 € | 2 907 € | 2 892 € |
| Časové rozlíšenie | 57 tis. € | 69 tis. € | 76 tis. € | 84 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6,27 mil. € | 6,0 mil. € | 8,03 mil. € | 7,81 mil. € |
| Vlastné imanie | 2,3 mil. € | 3,04 mil. € | 3,13 mil. € | 3,8 mil. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 700 € | 700 € | 700 € |
| HV minulých rokov | 1,88 mil. € | 2,07 mil. € | 2,53 mil. € | 2,82 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 411 tis. € | 957 tis. € | 592 tis. € | 972 tis. € |
| Záväzky | 3,97 mil. € | 2,96 mil. € | 4,9 mil. € | 4,01 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 19 tis. € | 86 tis. € | 283 tis. € | 190 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 2,32 mil. € | 1,46 mil. € | 1,4 mil. € | 1,79 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 1,82 mil. € | 1,19 mil. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1,5 mil. € | 1,25 mil. € | 1,17 mil. € | 615 tis. € |
| Rezervy | 133 tis. € | 162 tis. € | 238 tis. € | 228 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 98 € | 183 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Matice slovenskej 380/62, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Vojtecha Tvrdého 776/14, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Rathweg 3/1, 4490 St. Florian, Rakúska republika
Adresa Summergasse 2, 3400 Klostserneuburg, Rakúska republika
Adresa Weidenstrasse 1/1, 4851 Gampern, Rakúska republika
Adresa Maistatt 799, 8970 Schladming, Rakúska republika
Adresa Svoradova 453/17, Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Zlatovská 2170/10, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kňažské 523, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Ambachtsweg 6, 2222AK Katwijk, Holandské kráľovstvo
Adresa Ambachtsweg 6, 2222AK Katwijk, Holandské kráľovstvo
Adresa Nr. 25, 5651 Lend, Rakúska republika
Adresa Sumergasse 2, 3400 Klostserneuburg, Rakúska republika
Adresa Kreuzgasse 29/2/10, 1180 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Mlynská 623/8, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Mühlleitenweg 1/14, 5671 Bruck an der Grossglocknerstrasse, Rakúska republika
Adresa Nr. 25, 5651 Lend, Rakúska republika
Adresa Nr. 25, 5651 Lend, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
SAG Slovakia s.r.o.
Chocholná-Velčice 999, 91304 Chocholná-Velčice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.