Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36324175・Nám. M.R. Štefánika 936/38/II, 90701 Myjava・Založené 2002
Obrat 2025
352 tis. €
−3,7 %Zisk 2025
22 tis. €
−36 %Aktíva
1,65 mil. €
−6,1 %Vlastný kapitál
350 tis. €
+6,6 %Zadlženosť
78,1 %
−2,0 ppHrubá marža
60,7 %
+7,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,1 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
1,3 %
−0,6 ppRentabilita aktív
ROE
6,2 %
−4,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,09
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
29 tis. €
−34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,5 %
+2,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1,13 mil. €
+10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-27,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 254 tis. € | 287 tis. € | 364 tis. € | 352 tis. € |
| Pridaná hodnota | 159 tis. € | 176 tis. € | 195 tis. € | 213 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 258 tis. € | 290 tis. € | 366 tis. € | 352 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 45 tis. € | 40 tis. € | 34 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 11 tis. € | 9 360 € | 6 993 € |
| Daň z príjmov splatná | 9 022 € | 7 848 € | 6 207 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,43 mil. € | 1,47 mil. € | 1,76 mil. € | 1,65 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,1 mil. € | 1,22 mil. € | 1,64 mil. € | 1,54 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,1 mil. € | 1,22 mil. € | 1,64 mil. € | 1,54 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 312 tis. € | 237 tis. € | 109 tis. € | 112 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 27 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 172 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 129 tis. € | 210 tis. € | 98 tis. € | 102 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 14 tis. € | 8 840 € | 8 886 € | 3 362 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,43 mil. € | 1,47 mil. € | 1,76 mil. € | 1,65 mil. € |
| Vlastné imanie | 254 tis. € | 294 tis. € | 328 tis. € | 350 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 202 tis. € | 246 tis. € | 287 tis. € | 321 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 45 tis. € | 40 tis. € | 34 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 1,17 mil. € | 1,15 mil. € | 1,41 mil. € | 1,29 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 32 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,14 mil. € | 1,12 mil. € | 1,37 mil. € | 1,24 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 5 365 € |
| Rezervy | 647 € | 1 195 € | 1 934 € | 1 535 € |
| Časové rozlíšenie | 2 314 € | 17 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Hrašné 260, Hrašné, Slovenská republika
Adresa Hrašné 260, Hrašné, Slovenská republika
Adresa Hrašné 260, Hrašné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
CK MALKO POLO, s.r.o.
Nám. M.R. Štefánika 936/38/II, 90701 Myjava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.