Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36325562・Nitrianska 1701, 95801 Partizánske・Založené 2002
Obrat 2024
1,52 mil. €
−41 %Zisk 2024
−158 tis. €
−709 %Aktíva
1,09 mil. €
+11 %Vlastný kapitál
−69 tis. €
−177 %Zadlženosť
106,3 %
+15 ppHrubá marža
54,9 %
−3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-10,4 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-14,6 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
230,1 %
+201 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−154 tis. €
−536 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,5 %
−29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 379 €
−105 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,28 mil. € | 3,66 mil. € | 2,53 mil. € | 1,49 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,58 mil. € | 1,57 mil. € | 1,47 mil. € | 818 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,28 mil. € | 3,69 mil. € | 2,57 mil. € | 1,52 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 20 tis. € | 13 tis. € | 26 tis. € | −158 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 12 tis. € | 9 407 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 12 tis. € | 9 407 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,22 mil. € | 1,61 mil. € | 977 tis. € | 1,09 mil. € |
| Neobežný majetok | 78 tis. € | 65 tis. € | 55 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 76 tis. € | 64 tis. € | 55 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 2 313 € | 459 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,14 mil. € | 1,54 mil. € | 922 tis. € | 1,01 mil. € |
| Zásoby | 26 tis. € | 27 tis. € | 32 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 305 tis. € | 307 tis. € | 300 tis. € | 302 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 524 tis. € | 775 tis. € | 585 tis. € | 657 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 287 tis. € | 434 tis. € | 4 246 € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 338 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,22 mil. € | 1,61 mil. € | 977 tis. € | 1,09 mil. € |
| Vlastné imanie | 52 tis. € | 65 tis. € | 89 tis. € | −69 tis. € |
| Základné imanie | 6 650 € | 6 650 € | 6 650 € | 6 650 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 25 tis. € | 45 tis. € | 56 tis. € | 82 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 20 tis. € | 13 tis. € | 26 tis. € | −158 tis. € |
| Záväzky | 1,17 mil. € | 1,54 mil. € | 887 tis. € | 1,15 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 915 € | 0 € | 4 655 € | 8 197 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,04 mil. € | 1,42 mil. € | 758 tis. € | 1,02 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 17 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 107 tis. € | 120 tis. € | 124 tis. € | 125 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Malé Bielice 196, 95804 Partizánske 4, Slovenská republika
Adresa Malé Bielice 196, 95804 Partizánske 4, Slovenská republika
Adresa Malé Bielice 196, 95804 Partizánske 4, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.