Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36325805・Podvažie 165, 01704 Považská Bystrica・Založené 2002
Obrat 2025
286 tis. €
+0,0 %Zisk 2025
9 438 €
+0,0 %Aktíva
335 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
213 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
36,5 %
Hrubá marža
48,9 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,3 %
Zisk / výnosy
ROA
2,8 %
Rentabilita aktív
ROE
4,4 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,96
+0,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+0,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,4 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 161 €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 271 tis. € | 221 tis. € | 285 tis. € | 285 tis. € |
| Pridaná hodnota | 143 tis. € | 105 tis. € | 140 tis. € | 140 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 271 tis. € | 221 tis. € | 286 tis. € | 286 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 466 € | 4 979 € | 9 438 € | 9 438 € |
| Daň z príjmov | 2 852 € | 2 100 € | 3 215 € | 3 215 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 852 € | 2 100 € | 3 215 € | 3 215 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 336 tis. € | 324 tis. € | 335 tis. € | 335 tis. € |
| Neobežný majetok | 200 tis. € | 211 tis. € | 221 tis. € | 221 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 200 tis. € | 211 tis. € | 221 tis. € | 221 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 135 tis. € | 112 tis. € | 114 tis. € | 114 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 52 tis. € | 39 tis. € | 47 tis. € | 47 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 83 tis. € | 73 tis. € | 67 tis. € | 67 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 470 € | 505 € | 728 € | 728 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 336 tis. € | 324 tis. € | 335 tis. € | 335 tis. € |
| Vlastné imanie | 208 tis. € | 203 tis. € | 213 tis. € | 213 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 8 359 € | 8 359 € | 8 359 € | 8 359 € |
| HV minulých rokov | 189 tis. € | 183 tis. € | 188 tis. € | 188 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 466 € | 4 979 € | 9 438 € | 9 438 € |
| Záväzky | 128 tis. € | 120 tis. € | 122 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 843 € | 2 150 € | 3 368 € | 3 368 € |
| Krátkodobé záväzky | 126 tis. € | 118 tis. € | 119 tis. € | 119 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Podvažie 165, 01704 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvažie 165, 01704 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvažie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvažie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvážie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvážie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvažie 165, 01704 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvažie 165, 01704 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvažie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvažie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvažie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvážie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvážie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvážie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podvážie 165, 01852 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.