Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36326330・Domovina 254/11, 97243 Zemianske Kostoľany・Založené 2002
Obrat 2025
347 tis. €
+1,2 %Zisk 2025
9 012 €
−78 %Aktíva
408 tis. €
−4,1 %Vlastný kapitál
183 tis. €
+5,2 %Zadlženosť
55,3 %
−4,0 ppHrubá marža
24,5 %
−1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,6 %
−9,1 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
−7,2 ppRentabilita aktív
ROE
4,9 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,87
−50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
−76 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,3 %
+5,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 760 €
−124 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 182 tis. € | 122 tis. € | 343 tis. € | 299 tis. € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 6 880 € | 90 tis. € | 73 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 182 tis. € | 122 tis. € | 343 tis. € | 347 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 2 941 € | 40 tis. € | 9 012 € |
| Daň z príjmov | 1 155 € | 0 € | 12 tis. € | 3 556 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 141 tis. € | 354 tis. € | 426 tis. € | 408 tis. € |
| Neobežný majetok | 60 tis. € | 311 tis. € | 369 tis. € | 368 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 60 tis. € | 311 tis. € | 369 tis. € | 368 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 81 tis. € | 43 tis. € | 57 tis. € | 40 tis. € |
| Zásoby | 930 € | 5 532 € | 6 078 € | 6 542 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 37 tis. € | 3 347 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 42 tis. € | 475 € | 47 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 141 tis. € | 354 tis. € | 426 tis. € | 408 tis. € |
| Vlastné imanie | 131 tis. € | 134 tis. € | 174 tis. € | 183 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 105 tis. € | 117 tis. € | 120 tis. € | 161 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 2 941 € | 40 tis. € | 9 012 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 220 tis. € | 252 tis. € | 226 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 26 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 7 997 € | 32 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 194 tis. € | 180 tis. € | 166 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 19 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Pažite 749/21, 97243 Zemianske Kostoľany, Slovenská republika
Adresa Domovina 254/11, 97243 Zemianske Kostoľany, Slovenská republika
Adresa Mierová 620, Oslany, Slovenská republika
Adresa Mierová 620/48, 97247 Oslany, Slovenská republika
Adresa Pažite 749/21, 97243 Zemianske Kostoľany, Slovenská republika
Adresa Domovina 254/11, 97243 Zemianske Kostoľany, Slovenská republika
Adresa Domovina 254/11, 97243 Zemianske Kostoľany, Slovenská republika
Adresa Mierová 620/48, 97247 Oslany, Slovenská republika
Adresa Mierová 620, Oslany, Slovenská republika
Adresa Domovina 254/11, 97243 Zemianske Kostoľany, Slovenská republika
Adresa Mierová 620, Oslany, Slovenská republika
Adresa Mierová 620, Oslany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.