Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Si.To.Ro. s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36326372Veľká Čausa 177, 97101 Veľká ČausaZaložené 2002

Obrat 2025

2,28 mil. €

−2,3 %
IČO
36326372
DIČ
2020079226
IČ DPH
SK2020079226, podľa §4, registrácia od utorok 13. mája 2003
Sídlo
Si.To.Ro. s.r.o.Veľká Čausa 177 97101 Veľká Čausa
Dátum vzniku
streda 30. októbra 2002
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/13532/R

Zisk 2025

47 tis. €

−69 %

Aktíva

789 tis. €

−5,0 %

Vlastný kapitál

461 tis. €

−10 %

Zadlženosť

41,6 %

+3,5 pp

Hrubá marža

10,5 %

−6,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−69 %
−13 tis. €−13 tis. €−2 107 €2 048 €3 398 €11 tis. €121 tis. €317 tis. €12 tis. €4 849 €150 tis. €47 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−3,3 %
735 tis. €395 tis. €297 tis. €386 tis. €546 tis. €1,27 mil. €1,43 mil. €3,55 mil. €1,04 mil. €1,23 mil. €2,34 mil. €2,27 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,0 %

−4,4 pp

Zisk / výnosy

ROA

5,9 %

−12 pp

Rentabilita aktív

ROE

10,1 %

−19 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,68

−9,1 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

59 tis. €

−69 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

20,6 %

−1,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

168 tis. €

−19 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

10,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

735 tis. €2014618 tis. €2015494 tis. €2016398 tis. €2017565 tis. €20181,28 mil. €20191,45 mil. €20203,55 mil. €20211,04 mil. €20221,26 mil. €20232,34 mil. €20242,28 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,04 mil. €1,23 mil. €2,34 mil. €2,27 mil. €
Pridaná hodnota166 tis. €199 tis. €387 tis. €238 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,04 mil. €1,26 mil. €2,34 mil. €2,28 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení12 tis. €4 849 €150 tis. €47 tis. €
Daň z príjmov2 968 €2 004 €41 tis. €12 tis. €
Daň z príjmov splatná2 968 €2 004 €41 tis. €12 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok371 tis. €
  • Obežný majetok413 tis. €
  • Časové rozlíšenie4 232 €

Pasíva

  • Vlastné imanie461 tis. €
  • Záväzky328 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom641 tis. €800 tis. €830 tis. €789 tis. €
Neobežný majetok208 tis. €273 tis. €375 tis. €371 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok208 tis. €273 tis. €375 tis. €371 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok429 tis. €523 tis. €452 tis. €413 tis. €
Zásoby15 tis. €26 tis. €16 tis. €14 tis. €
Dlhodobé pohľadávky156 tis. €196 tis. €148 tis. €128 tis. €
Krátkodobé pohľadávky110 tis. €239 tis. €208 tis. €192 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty148 tis. €61 tis. €80 tis. €80 tis. €
Časové rozlíšenie4 533 €3 124 €3 594 €4 232 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky641 tis. €800 tis. €830 tis. €789 tis. €
Vlastné imanie469 tis. €474 tis. €514 tis. €461 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania3 319 €664 €664 €664 €
HV minulých rokov317 tis. €332 tis. €227 tis. €277 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení12 tis. €4 849 €150 tis. €47 tis. €
Záväzky172 tis. €326 tis. €316 tis. €328 tis. €
Dlhodobé záväzky32 tis. €26 tis. €24 tis. €18 tis. €
Krátkodobé záväzky13 tis. €97 tis. €244 tis. €245 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé105 tis. €75 tis. €45 tis. €15 tis. €
Bankové úvery krátkodobé20 tis. €125 tis. €0 €46 tis. €
Rezervy2 905 €3 211 €3 150 €4 403 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €2 880 €960 €960 €414 €2 880 €31 tis. €86 tis. €2 968 €2 004 €41 tis. €12 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie2 817,35 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

24 registrovaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od utorok 27. januára 2026
  • Chov hospodárskych zvierat – hovädzieho dobytka, oviec, hrabavej hydiny, kôzPlatné od streda 13. decembra 2023
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaPlatné od streda 13. decembra 2023
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaPlatné od sobota 2. októbra 2021
  • - činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 16. apríla 2015
  • - čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 16. apríla 2015
  • - organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od štvrtok 16. apríla 2015
  • - vedenie účtovníctvaPlatné od štvrtok 16. apríla 2015
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 4. augusta 2004
  • - uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 4. augusta 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 6
  • Konateľod piatok 2. júla 2021

    Adresa Veľká Čausa 167, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika

  • Konateľod streda 30. októbra 2002

    Adresa Veľká Čausa 177, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika

  • Milan PeciarZaniknuté
    Konateľstreda 30. októbra 2002 – piatok 23. apríla 2004

    Adresa Makovického 498/4, Prievidza, Slovenská republika

  • Pavel ĎurdinaZaniknuté
    Konateľstreda 30. októbra 2002 – piatok 23. apríla 2004

    Adresa Veľká Čausa 167, Veľká Čausa, Slovenská republika

  • Pavel ĎurdinaZaniknuté
    Konateľstreda 30. októbra 2002 – piatok 3. apríla 2009

    konateľ

    Adresa Veľká Čausa 167, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika

  • Pavel ĎurdinaZaniknuté
    Konateľstreda 30. októbra 2002 – pondelok 26. januára 2026

    konateľ

    Adresa Veľká Čausa 177, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 17. júla 2021

    Adresa Veľká Čausa 177, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Pavel ĎurdinaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 4. apríla 2009 – piatok 16. júla 2021

    Adresa Veľká Čausa, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Pavel ĎurdinaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 24. apríla 2004 – piatok 3. apríla 2009

    Adresa Veľká Čausa 167, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK
  • Milan PeciarZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 30. októbra 2002 – piatok 23. apríla 2004

    Adresa Makovického 498/4, Prievidza, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Pavel ĎurdinaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 30. októbra 2002 – piatok 23. apríla 2004

    Adresa Veľká Čausa 167, Veľká Čausa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/13532/R
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 30. októbra 2002Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 10.10.2002 podľa § 105 a nasl. Zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
Si.To.Ro. s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Si.To.Ro. s.r.o.

Veľká Čausa 177, 97101 Veľká Čausa

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.