Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36327638・Banská 6301, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2003
Obrat 2017
0 €
Zisk 2017
−887 €
−52 %Aktíva
1 €
−100 %Vlastný kapitál
7 163 €
−59 %Zadlženosť
-716 200,0 %
−716 209 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-88 700,0 %
−88 697 ppRentabilita aktív
ROE
-12,4 %
−9,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-0,00
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−407 €
−299 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-117,9 %
+353 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 163 €
−59 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
126,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
−100 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 950 € | 13 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 4 923 € | 5 977 € | 0 € | −300 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 950 € | 13 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 376 € | 4 479 € | −582 € | −887 € |
| Daň z príjmov | 543 € | 1 197 € | 480 € | 480 € |
| Daň z príjmov splatná | 543 € | 1 197 € | 480 € | 480 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 1 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 1 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 168 € | 0 € | 19 tis. € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 19 tis. € | 0 € | 1 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 1 € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 7 163 € |
| Základné imanie | 6 638 € | 6 638 € | 6 638 € | 6 638 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 2 897 € | 5 273 € | 11 tis. € | 748 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 376 € | 4 479 € | −582 € | −887 € |
| Záväzky | 1 256 € | 2 326 € | 1 711 € | −7 162 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 250 € | 2 321 € | 1 703 € | −7 162 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 € | 5 € | 8 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
45 registrovaných činností
Adresa Rakoľuby 250, 91631 Kočovce, Slovenská republika
Adresa Na Zongorke 25, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 41, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na struze 7, 11000 Praha 1, Česká republika
Adresa M. Turkovej 1732/38, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Rakoľuby 250, 91631 Kočovce, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 41, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na struze 7, 11000 Praha 1, Česká republika
Adresa Pod Juhom 41, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na struze 7, 11000 Praha 1, Česká republika
Adresa Pod Juhom 41, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Pod Juhom 41, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na struze 7, 11000 Praha 1, Česká republika
Adresa M. Turkovej 1732/38, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.