Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36327735・Robotnícka 2739, 01701 Považská Bystrica・Založené 2003
Obrat 2025
843 tis. €
+4,3 %Zisk 2025
7 331 €
−44 %Aktíva
247 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
165 tis. €
+4,7 %Zadlženosť
33,4 %
+7,9 ppHrubá marža
20,4 %
−2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
4,5 %
−3,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,62
+4,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,4 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
117 tis. €
+53 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 918 tis. € | 647 tis. € | 808 tis. € | 841 tis. € |
| Pridaná hodnota | 127 tis. € | 128 tis. € | 180 tis. € | 171 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 920 tis. € | 651 tis. € | 808 tis. € | 843 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 902 € | 4 699 € | 13 tis. € | 7 331 € |
| Daň z príjmov | 1 858 € | 1 763 € | 3 996 € | 3 842 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 858 € | 1 763 € | 3 996 € | 3 842 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 280 tis. € | 192 tis. € | 211 tis. € | 247 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 770 € | 64 tis. € | 75 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 770 € | 64 tis. € | 75 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 267 tis. € | 118 tis. € | 128 tis. € | 189 tis. € |
| Zásoby | 17 tis. € | 3 987 € | 6 223 € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 247 tis. € | 109 tis. € | 108 tis. € | 163 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 905 € | 4 943 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 7 158 € | 11 tis. € | 8 210 € | 8 900 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 280 tis. € | 192 tis. € | 211 tis. € | 247 tis. € |
| Vlastné imanie | 139 tis. € | 144 tis. € | 157 tis. € | 165 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 995 € | 995 € | 995 € | 995 € |
| HV minulých rokov | 38 tis. € | 43 tis. € | 48 tis. € | 61 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 902 € | 4 699 € | 13 tis. € | 7 331 € |
| Záväzky | 140 tis. € | 47 tis. € | 54 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 562 € | 1 822 € | 2 142 € | 2 444 € |
| Krátkodobé záväzky | 116 tis. € | 44 tis. € | 51 tis. € | 72 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 22 tis. € | 0 € | 0 € | 19 € |
| Rezervy | 1 456 € | 1 252 € | 852 € | 7 874 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
35 registrovaných činností
Adresa Ďurďové 53, 01822 Ďurďové, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1315/138, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1315/138, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Ďurďové 53, 01822 Ďurďové, Slovenská republika
Adresa Hliny 1315/138, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tulská 5273/16, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1321/144, Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.