Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36328367・Tulipánova 1799/13, 02001 Púchov・Založené 2003
Obrat 2025
967 tis. €
−8,8 %Zisk 2025
378 tis. €
−14 %Aktíva
1,19 mil. €
−16 %Vlastný kapitál
443 tis. €
−10 %Zadlženosť
62,8 %
−2,1 ppHrubá marža
56,3 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
39,1 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
31,6 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
85,3 %
−3,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,58
+38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
479 tis. €
−14 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
825 tis. €
+0,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,23 mil. € | 783 tis. € | 1,04 mil. € | 965 tis. € |
| Pridaná hodnota | 661 tis. € | 438 tis. € | 586 tis. € | 543 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,25 mil. € | 783 tis. € | 1,06 mil. € | 967 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 504 tis. € | 314 tis. € | 438 tis. € | 378 tis. € |
| Daň z príjmov | 135 tis. € | 84 tis. € | 117 tis. € | 101 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | 84 tis. € | 117 tis. € | 101 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,25 mil. € | 1,24 mil. € | 1,41 mil. € | 1,19 mil. € |
| Neobežný majetok | 42 tis. € | 32 tis. € | 72 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 42 tis. € | 32 tis. € | 72 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,21 mil. € | 1,21 mil. € | 1,34 mil. € | 1,14 mil. € |
| Zásoby | 31 tis. € | 11 tis. € | 7 350 € | 16 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 200 tis. € | 234 tis. € | 217 tis. € | 137 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 978 tis. € | 964 tis. € | 1,12 mil. € | 991 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 2 066 € | 3 859 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,25 mil. € | 1,24 mil. € | 1,41 mil. € | 1,19 mil. € |
| Vlastné imanie | 544 tis. € | 357 tis. € | 495 tis. € | 443 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 32 tis. € | 36 tis. € | 50 tis. € | 58 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 504 tis. € | 314 tis. € | 438 tis. € | 378 tis. € |
| Záväzky | 707 tis. € | 883 tis. € | 918 tis. € | 750 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 360 tis. € | 500 tis. € | 400 tis. € | 430 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 347 tis. € | 383 tis. € | 517 tis. € | 319 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 1 000 € | 1 000 € |
| Časové rozlíšenie | — | 862 € | 884 € | 1 235 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Tulipánová 1799/13, 02001 Púchov - Horné Kočkovce, Slovenská republika
Adresa Tulipánová 1799/13, 02001 Púchov - Horné Kočkovce, Slovenská republika
Adresa Ilava - Iliavka 61, Ilava - Iliavka, Slovenská republika
Adresa Tulipánová 1799/13, 02001 Púchov - Horné Kočkovce, Slovenská republika
Adresa Tulipánová 1799/13, 02001 Púchov - Horné Kočkovce, Slovenská republika
Adresa Ilava - Iliavka 61, Ilava - Iliavka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.