Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36329100・Mládežnícka 2781, 01701 Považská Bystrica・Založené 2003
Obrat 2025
826 tis. €
−36 %Zisk 2025
3 658 €
−81 %Aktíva
804 tis. €
−24 %Vlastný kapitál
267 tis. €
+1,4 %Zadlženosť
66,8 %
−8,4 ppHrubá marža
51,7 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,5 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
1,4 %
−5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,73
−14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 498 €
−69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
51,2 %
+30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−122 tis. €
−40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,42 mil. € | 884 tis. € | 1,26 mil. € | 824 tis. € |
| Pridaná hodnota | 608 tis. € | 392 tis. € | 517 tis. € | 426 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,43 mil. € | 935 tis. € | 1,29 mil. € | 826 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 188 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | 3 658 € |
| Daň z príjmov | 49 tis. € | 5 913 € | 5 089 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 49 tis. € | 5 913 € | 5 089 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 825 tis. € | 1,04 mil. € | 1,06 mil. € | 804 tis. € |
| Neobežný majetok | 359 tis. € | 468 tis. € | 537 tis. € | 455 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 359 tis. € | 468 tis. € | 537 tis. € | 455 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 463 tis. € | 569 tis. € | 509 tis. € | 334 tis. € |
| Zásoby | 3 510 € | 36 tis. € | 16 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 279 tis. € | 125 tis. € | 107 tis. € | 110 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 181 tis. € | 408 tis. € | 387 tis. € | 199 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 460 € | 2 301 € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 825 tis. € | 1,04 mil. € | 1,06 mil. € | 804 tis. € |
| Vlastné imanie | 217 tis. € | 245 tis. € | 263 tis. € | 267 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 210 tis. € | 237 tis. € | 256 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 188 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | 3 658 € |
| Záväzky | 608 tis. € | 795 tis. € | 796 tis. € | 537 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 980 € | 4 329 € | 4 289 € | 2 037 € |
| Krátkodobé záväzky | 519 tis. € | 523 tis. € | 596 tis. € | 456 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 69 tis. € | 241 tis. € | 170 tis. € | 62 tis. € |
| Rezervy | 17 tis. € | 27 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Tatranská 294/9, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mierová 309/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mierová 309/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 55/41-3, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mierová 309/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tatranská 294/9, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mierová 309/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mierová 309/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Mierová 309/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Krížna 338/8-5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Stred 55/41-3, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.