Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36333085・Bratislavská 517, 911 05 Trenčín・Založené 2004
Obrat 2024
480 €
+0,0 %Zisk 2024
140 €
−66 %Aktíva
8 185 €
+5,3 %Vlastný kapitál
7 845 €
+1,8 %Zadlženosť
4,2 %
+3,2 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,2 %
−56 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
1,8 %
−3,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
24,07
−78 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
480 €
+0,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
70,8 %
+56 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 845 €
+1,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 480 € | 480 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 0 € | 408 € | 140 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 72 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 72 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 296 € | 7 296 € | 7 776 € | 8 185 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 296 € | 7 296 € | 7 776 € | 8 185 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 137 € | 1 137 € | 1 617 € | 2 026 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 159 € | 6 159 € | 6 159 € | 6 159 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 296 € | 7 296 € | 7 776 € | 8 185 € |
| Vlastné imanie | 7 296 € | 7 296 € | 7 704 € | 7 845 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 657 € | 657 € | 657 € | 1 066 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 0 € | 408 € | 140 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 72 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 72 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Rainwiesenweg 7, 78465 Konstanz, Nemecká spolková republika
Adresa Dobrá 1280, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Neue Halde 3/5, 78359 Orsingen – Nenzingen, Nemecká spolková republika
konateľ
Adresa Lembergweg, 15, 72116, Mössingen, SRN
konateľ
Adresa Rainwiesenweg, 7, 78465, Konstanz, Spolková republika Nemecko
Adresa Rainwiesenweg 7, 78465 Konstanz, Nemecká spolková republika
Adresa Daimler-Straße 6, 78256 Steisslingen, Nemecká spolková republika
Adresa Haidelmoosweg, 23-25, 78467, Konstanz, Spolková republika Nemecko
Adresa Haidelmoosweg, 23-25, 78467, Konstanz, Spolková republika Nemecko
Adresa Rainwiesenweg, 7, 78465, Konstanz, Spolková republika Nemecko
Adresa Haidelmoosweg, 23-25, 78467, Konstanz, Spolková republika Nemecko
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.