Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36334359・Matice slovenskej 8, 97101 Prievidza・Založené 2004
Obrat 2023
7 315 €
−23 %Zisk 2023
2 478 €
−79 %Aktíva
4 865 €
−86 %Vlastný kapitál
5 915 €
−83 %Zadlženosť
-21,6 %
−21 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,9 %
−91 ppZisk / výnosy
ROA
50,9 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
41,9 %
+6,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-4,63
+99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 928 €
−77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,4 %
+7,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 915 €
−83 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −21 tis. € | −16 tis. € | −8 801 € | −4 252 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 411 € | 3 620 € | 9 499 € | 7 315 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −37 tis. € | −16 tis. € | 12 tis. € | 2 478 € |
| Daň z príjmov | −2 165 € | 0 € | 1 081 € | 450 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 137 tis. € | 126 tis. € | 34 tis. € | 4 865 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 137 tis. € | 126 tis. € | 34 tis. € | 4 865 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 1 968 € | 125 € | 0 € |
| Finančné účty | 107 tis. € | 124 tis. € | 34 tis. € | 4 865 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 137 tis. € | 126 tis. € | 34 tis. € | 4 865 € |
| Vlastné imanie | 137 tis. € | 126 tis. € | 34 tis. € | 5 915 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 166 tis. € | 135 tis. € | 15 tis. € | −3 866 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −37 tis. € | −16 tis. € | 12 tis. € | 2 478 € |
| Záväzky | −114 € | 330 € | −55 € | −1 050 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −114 € | 330 € | −55 € | −1 050 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Urbárska ulica 947/12, 97101 Prievidza, Slovenská republika
konateľ
Adresa Murgaša 18/9, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa J. Murgaša 701/18, 97101 Prievidza, Slovenská republika
konateľ
Adresa Urbárska 12/5, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Urbárska ulica 947/12, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa J. Murgaša 701/18, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Urbárska ulica 947/12, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Murgaša 18/9, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Urbárska 12/5, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Murgaša 18/9, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Urbárska 12/5, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
KVANTUM Slovakia, s.r.o. v likvidácii
Matice slovenskej 8, 97101 Prievidza
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.