Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

KOVO TOP, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36335762Nádražná 1083, 97213 Nitrianske PravnoZaložené 2004

Obrat 2025

1,9 mil. €

−35 %
IČO
36335762
DIČ
2021827225
IČ DPH
SK2021827225, podľa §4, registrácia od streda 2. júna 2004
Sídlo
KOVO TOP, s.r.o.Nádražná 1083 97213 Nitrianske Pravno
Dátum vzniku
štvrtok 20. mája 2004
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/14660/R

Zisk 2025

−30 tis. €

−130 %

Aktíva

983 tis. €

−2,9 %

Vlastný kapitál

142 tis. €

−17 %

Zadlženosť

83,4 %

+3,1 pp

Hrubá marža

33,9 %

+8,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−130 %
34 tis. €38 tis. €24 tis. €2 501 €−159 tis. €20 tis. €−38 tis. €−93 tis. €49 tis. €9 708 €99 tis. €−30 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−34 %
633 tis. €556 tis. €612 tis. €2,2 mil. €955 tis. €1,07 mil. €1,19 mil. €1,01 mil. €2,89 mil. €2,03 mil. €2,85 mil. €1,89 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-1,6 %

−5,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

-3,0 %

−13 pp

Rentabilita aktív

ROE

-21,1 %

−79 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,84

+30 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−26 tis. €

−122 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-14,8 %

−32 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

286 tis. €

+61 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

10,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

635 tis. €2014559 tis. €2015612 tis. €20162,22 mil. €2017958 tis. €20181,14 mil. €20191,19 mil. €20201,03 mil. €20212,86 mil. €20222,04 mil. €20232,91 mil. €20241,9 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru2,89 mil. €2,03 mil. €2,85 mil. €1,89 mil. €
Pridaná hodnota572 tis. €563 tis. €721 tis. €638 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti2,86 mil. €2,04 mil. €2,91 mil. €1,9 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení49 tis. €9 708 €99 tis. €−30 tis. €
Daň z príjmov2 232 €4 864 €21 tis. €3 840 €
Daň z príjmov splatná2 232 €4 864 €21 tis. €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok358 tis. €
  • Obežný majetok625 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie142 tis. €
  • Záväzky820 tis. €
  • Časové rozlíšenie22 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom910 tis. €946 tis. €1,01 mil. €983 tis. €
Neobežný majetok284 tis. €316 tis. €406 tis. €358 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok284 tis. €316 tis. €390 tis. €346 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €16 tis. €12 tis. €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok625 tis. €630 tis. €606 tis. €625 tis. €
Zásoby89 tis. €48 tis. €0 €119 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky491 tis. €409 tis. €479 tis. €480 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty46 tis. €173 tis. €126 tis. €26 tis. €
Časové rozlíšenie696 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky910 tis. €946 tis. €1,01 mil. €983 tis. €
Vlastné imanie77 tis. €72 tis. €171 tis. €142 tis. €
Základné imanie7 000 €7 000 €7 000 €7 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov−129 tis. €−80 tis. €−70 tis. €29 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení49 tis. €9 708 €99 tis. €−30 tis. €
Záväzky833 tis. €840 tis. €813 tis. €820 tis. €
Dlhodobé záväzky56 tis. €28 tis. €78 tis. €77 tis. €
Krátkodobé záväzky429 tis. €408 tis. €428 tis. €339 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé135 tis. €120 tis. €105 tis. €90 tis. €
Bankové úvery krátkodobé213 tis. €285 tis. €202 tis. €314 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €34 tis. €28 tis. €22 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

12 tis. €12 tis. €9 757 €2 880 €0 €535 €0 €0 €2 232 €4 864 €21 tis. €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie16 805,6 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

18 registrovaných činností

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť )Platné od streda 14. decembra 2016
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 14. decembra 2016
  • vykonávanie odborných činností vo výstavbe v rozsahu: a) vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti najmä vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistiských štúdií, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti najmä vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovanie stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien, vrátane interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok, c) spracúvanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, d) vykonávanie projektového a stavebného manažmentu, najmä riadenia projektu a koordinácie čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami a výkon autorského dohľadu nad realizačnými projektami a vykonávanie stavebného dozoru, e) grafické spracúvanie a modelovanie architektonického diela, vrátane vypracúvanie špecifikácií a technickej dokumentácie, f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä poskytovanie arichitektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní.Platné od streda 14. decembra 2016
  • kovoobrábaniePlatné od štvrtok 20. mája 2004
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 20. mája 2004
  • mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 20. mája 2004
  • ochrana povrchu konštrukcií a ich častíPlatné od štvrtok 20. mája 2004
  • poradenská činnosť v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 20. mája 2004
  • prípravné práce pre stavbu v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 20. mája 2004
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 20. mája 2004

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

3 aktívnych z 4
  • Konateľod piatok 17. februára 2017

    Adresa Prievidzská 28/33, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

  • Konateľod streda 11. apríla 2012

    Adresa Tužina 238, 97214 Tužina, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 20. mája 2004

    Adresa Soľná 757/9, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 20. mája 2004 – utorok 15. mája 2012

    Adresa Školská 1061, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 16
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. februára 2017

    Adresa Prievidzská 28/33, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

    Podiel33 %Vklad2 310 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. februára 2017

    Adresa Soľná 757/9, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

    Podiel34 %Vklad2 380 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. februára 2017

    Adresa Tužina 238, 97214 Tužina, Slovenská republika

    Podiel33 %Vklad2 310 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 19. júna 2015 – streda 22. februára 2017

    Adresa Hutweidegasse 7, 7000 Eisenstadt, Rakúska republika

    Podiel12 %Vklad840 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 19. júna 2015 – streda 22. februára 2017

    Adresa Soľná 757/9, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

    Podiel44 %Vklad3 080 EUR
  • Pavel FilkornZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 19. júna 2015 – streda 22. februára 2017

    Adresa Tužina 238, 97214 Tužina, Slovenská republika

    Podiel44 %Vklad3 080 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 16. mája 2012 – štvrtok 18. júna 2015

    Adresa Soľná 757/9, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Pavel FilkornZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 16. mája 2012 – štvrtok 18. júna 2015

    Adresa Tužina 238, 97214 Tužina, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 15. januára 2010 – utorok 15. mája 2012

    Adresa Školská 1061, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 659,7 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 15. januára 2010 – utorok 15. mája 2012

    Adresa Soľná 757/9, 97213 Nitrianske Pravno, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 659,7 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/14660/R
Hlavná činnosť
Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
KOVO TOP, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

KOVO TOP, s.r.o.

Nádražná 1083, 97213 Nitrianske Pravno

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.