Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36337714・Škarniclovská 124/1, 90901 Skalica・Založené 2004
Obrat 2025
4,64 mil. €
+4,6 %Zisk 2025
188 tis. €
+924 %Aktíva
1,56 mil. €
+0,6 %Vlastný kapitál
680 tis. €
+38 %Zadlženosť
53,3 %
−11 ppHrubá marža
18,6 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,1 %
+3,6 ppZisk / výnosy
ROA
12,1 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
27,7 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,47
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
248 tis. €
+651 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,0 %
−20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
358 tis. €
+69 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,98 mil. € | 4,23 mil. € | 4,41 mil. € | 4,62 mil. € |
| Pridaná hodnota | 395 tis. € | 450 tis. € | 581 tis. € | 857 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,98 mil. € | 4,26 mil. € | 4,43 mil. € | 4,64 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 31 tis. € | 18 tis. € | 188 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 59 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 59 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,1 mil. € | 1,4 mil. € | 1,55 mil. € | 1,56 mil. € |
| Neobežný majetok | 109 tis. € | 349 tis. € | 535 tis. € | 433 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 253 tis. € | 439 tis. € | 350 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 96 tis. € | 96 tis. € | 96 tis. € | 82 tis. € |
| Obežný majetok | 988 tis. € | 1,05 mil. € | 1,01 mil. € | 1,12 mil. € |
| Zásoby | 270 tis. € | 263 tis. € | 162 tis. € | 97 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 400 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 468 tis. € | 490 tis. € | 296 tis. € | 309 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 249 tis. € | 299 tis. € | 555 tis. € | 718 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 155 € | 1 558 € | 3 129 € | 4 178 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,1 mil. € | 1,4 mil. € | 1,55 mil. € | 1,56 mil. € |
| Vlastné imanie | 443 tis. € | 473 tis. € | 492 tis. € | 680 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 332 € | 332 € |
| HV minulých rokov | 414 tis. € | 436 tis. € | 466 tis. € | 485 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 31 tis. € | 18 tis. € | 188 tis. € |
| Záväzky | 655 tis. € | 851 tis. € | 991 tis. € | 832 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 94 tis. € | 55 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 420 tis. € | 615 tis. € | 803 tis. € | 767 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 228 tis. € | 228 tis. € | 86 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 436 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 733 € | 8 015 € | 9 269 € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 80 tis. € | 69 tis. € | 50 tis. € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Trenčianske Bohuslavice 282, 91306 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Bohuslavice 282, 91306 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Bohuslavice 282, 91306 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Bohuslavice 282, 91306 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Adresa Trenčianske Bohuslavice 282, 91306 Trenčianske Bohuslavice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.