Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36337749・Fándlyho 872/2, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2004
Obrat 2025
116 tis. €
−49 %Zisk 2025
4 144 €
+18 %Aktíva
92 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
42 tis. €
+11 %Zadlženosť
54,3 %
−9,6 ppHrubá marža
19,2 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,6 %
+2,0 ppZisk / výnosy
ROA
4,5 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
9,9 %
+0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,87
+30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 245 €
+17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 462 €
+71 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 347 tis. € | 284 tis. € | 228 tis. € | 116 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 347 tis. € | 284 tis. € | 228 tis. € | 116 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 700 € | 3 801 € | 3 514 € | 4 144 € |
| Daň z príjmov | 1 250 € | 1 010 € | 960 € | 1 101 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 116 tis. € | 98 tis. € | 104 tis. € | 92 tis. € |
| Neobežný majetok | 71 tis. € | 64 tis. € | 60 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 71 tis. € | 64 tis. € | 60 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 45 tis. € | 34 tis. € | 44 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 44 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| Finančné účty | 1 613 € | 1 926 € | 8 009 € | 7 580 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 116 tis. € | 98 tis. € | 104 tis. € | 92 tis. € |
| Vlastné imanie | 30 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € | 42 tis. € |
| Základné imanie | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| HV minulých rokov | 7 480 € | 12 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 700 € | 3 801 € | 3 514 € | 4 144 € |
| Záväzky | 86 tis. € | 63 tis. € | 67 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 50 tis. € | 5 093 € | 25 € | 25 € |
| Krátkodobé záväzky | 36 tis. € | 58 tis. € | 67 tis. € | 50 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Fándlyho 872/2, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Nová Bošáca 308, 91308 Nová Bošáca, Slovenská republika
Adresa Fándlyho 872/2, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Fándlyho 872/2, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Nová Bošáca 307, 91308 Nová Bošáca, Slovenská republika
Adresa Fándlyho 872/2, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
HOLTRANS INTERNATIONAL s.r.o.
Fándlyho 872/2, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.