Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36338176・Bojnická cesta 15, 97101 Prievidza・Založené 2004
Obrat 2025
229 tis. €
−8,4 %Zisk 2025
86 tis. €
−3,8 %Aktíva
774 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
739 tis. €
−3,1 %Zadlženosť
4,5 %
−7,1 ppHrubá marža
77,6 %
+4,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
37,4 %
+1,8 ppZisk / výnosy
ROA
11,1 %
+0,8 ppRentabilita aktív
ROE
11,6 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,87
+154 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
108 tis. €
−3,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
400 tis. €
+6,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 223 tis. € | 243 tis. € | 249 tis. € | 229 tis. € |
| Pridaná hodnota | 171 tis. € | 155 tis. € | 182 tis. € | 178 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 223 tis. € | 244 tis. € | 250 tis. € | 229 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 79 tis. € | 74 tis. € | 89 tis. € | 86 tis. € |
| Daň z príjmov | 21 tis. € | 20 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 980 tis. € | 858 tis. € | 863 tis. € | 774 tis. € |
| Neobežný majetok | 506 tis. € | 450 tis. € | 395 tis. € | 340 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 506 tis. € | 450 tis. € | 395 tis. € | 340 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 475 tis. € | 408 tis. € | 468 tis. € | 434 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 408 tis. € | 395 tis. € | 416 tis. € | 364 tis. € |
| Finančné účty | 67 tis. € | 13 tis. € | 52 tis. € | 70 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 980 tis. € | 858 tis. € | 863 tis. € | 774 tis. € |
| Vlastné imanie | 827 tis. € | 783 tis. € | 763 tis. € | 739 tis. € |
| Základné imanie | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| HV minulých rokov | 403 tis. € | 365 tis. € | 329 tis. € | 308 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 79 tis. € | 74 tis. € | 89 tis. € | 86 tis. € |
| Záväzky | 153 tis. € | 75 tis. € | 100 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 1 000 € | 1 000 € |
| Krátkodobé záväzky | 89 tis. € | 39 tis. € | 92 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 64 tis. € | 36 tis. € | 6 800 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Mojš 394, 01001 Mojš, Slovenská republika
Adresa Štúrova 23, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Štúrova 23, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Clementisa 3/9, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Štúrova 23, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Štúrova 23, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Štúrova 23, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Adresa Clementisa 3/9, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Štúrova 23, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.