Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36340103・Hliny 1188/11, 01701 Považská Bystrica・Založené 2004
Obrat 2025
45 tis. €
+17 %Zisk 2025
−7 953 €
+32 %Aktíva
6 421 €
−16 %Vlastný kapitál
257 €
−72 %Zadlženosť
96,0 %
+8,1 ppHrubá marža
31,7 %
−2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-17,9 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
-123,9 %
+29 ppRentabilita aktív
ROE
-3 094,6 %
−1 827 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,63
+2,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 613 €
+33 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,5 %
−1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 475 €
−10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 938 € | 8 556 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € | 45 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −16 tis. € | −13 tis. € | −12 tis. € | −7 953 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 6 253 € | 7 616 € | 6 421 € |
| Neobežný majetok | 826 € | 516 € | 207 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 826 € | 516 € | 207 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 630 € | 5 737 € | 7 409 € | 6 421 € |
| Zásoby | 3 409 € | 2 883 € | 4 244 € | 2 659 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 355 € | 1 699 € | 980 € | 969 € |
| Finančné účty | 4 866 € | 1 155 € | 2 185 € | 2 793 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 6 253 € | 7 616 € | 6 421 € |
| Vlastné imanie | 4 228 € | 592 € | 921 € | 257 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −5 500 € | −13 tis. € | −14 tis. € | −25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −16 tis. € | −13 tis. € | −12 tis. € | −7 953 € |
| Záväzky | 6 228 € | 5 661 € | 6 695 € | 6 164 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 783 € | 1 862 € | 1 947 € | 2 038 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 355 € | 3 709 € | 4 658 € | 3 946 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 90 € | 90 € | 90 € | 180 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Zakvášov 1520/40, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Zakvášov 1520/40, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Zakvášov 1520/40, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Zakvášov 1520/40, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Zakvášov 1520/40, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Zakvášov 1520/40, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.