Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36348333・M.Turkovej 46, 91101 Trenčín・Založené 2005
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−1 679 €
−101 %Aktíva
5 945 €
−99 %Vlastný kapitál
5 624 €
−97 %Zadlženosť
5,4 %
−65 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-28,2 %
−55 ppRentabilita aktív
ROE
-29,9 %
−123 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,52
+306 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 679 €
−101 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 624 €
−99 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-56,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 170 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −7 701 € | −6 749 € | −4 149 € | −1 081 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 678 € | 9 130 € | 682 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 935 € | −4 018 € | 185 tis. € | −1 679 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 51 tis. € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 465 tis. € | 464 tis. € | 681 tis. € | 5 945 € |
| Neobežný majetok | 444 tis. € | 439 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 444 tis. € | 439 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 25 tis. € | 681 tis. € | 5 945 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 23 tis. € | 679 tis. € | 5 127 € |
| Finančné účty | 4 608 € | 2 279 € | 2 100 € | 818 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 465 tis. € | 464 tis. € | 681 tis. € | 5 945 € |
| Vlastné imanie | 93 tis. € | 114 tis. € | 199 tis. € | 5 624 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −5 432 € | 11 tis. € | 6 695 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 935 € | −4 018 € | 185 tis. € | −1 679 € |
| Záväzky | 373 tis. € | 351 tis. € | 481 tis. € | 321 € |
| Dlhodobé záväzky | 332 tis. € | 332 tis. € | 332 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 18 tis. € | 149 tis. € | 321 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
57 registrovaných činností
Adresa Sadová 474/8, 90043 Hamuliakovo, Slovenská republika
Adresa M. Turkovej 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Starhradská 16, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa M. Turkovej 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Starhradská 16, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa M. Turkovej 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa M. Turkovej 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Starhradská 16, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa M. Turkovej 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa M. Turkovej 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Starhradská 16, 85105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa M. Turkovej 46, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.