Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Statim plus, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36349917Hliny 1422/28, 01707 Považská BystricaZaložené 2006

Obrat 2024

253 tis. €

−3,0 %
IČO
36349917
DIČ
2022114061
IČ DPH
Sídlo
Statim plus, s.r.o.Hliny 1422/28 01707 Považská Bystrica
Dátum vzniku
nedeľa 1. januára 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/16286/R

Zisk 2024

35 tis. €

+181 %

Aktíva

412 tis. €

+8,4 %

Vlastný kapitál

406 tis. €

+9,4 %

Zadlženosť

1,5 %

−0,9 pp

Hrubá marža

90,0 %

+0,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+181 %
47 tis. €57 tis. €17 tis. €5 637 €25 tis. €18 tis. €35 tis. €37 tis. €−43 tis. €35 tis. €2014201520162017201820192020202120232024

Tržby

−1,6 %
133 tis. €142 tis. €160 tis. €170 tis. €167 tis. €187 tis. €184 tis. €203 tis. €257 tis. €253 tis. €2014201520162017201820192020202120232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

13,8 %

+30 pp

Zisk / výnosy

ROA

8,5 %

+20 pp

Rentabilita aktív

ROE

8,6 %

+20 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

68,99

+84 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

68 tis. €

+987 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

48,8 %

+509 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

362 tis. €

+16 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

7,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

134 tis. €2014143 tis. €2015160 tis. €2016176 tis. €2017168 tis. €2018192 tis. €2019185 tis. €2020204 tis. €2021261 tis. €2023253 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2020202120232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru184 tis. €203 tis. €257 tis. €253 tis. €
Pridaná hodnota160 tis. €175 tis. €229 tis. €227 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti185 tis. €204 tis. €261 tis. €253 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení35 tis. €37 tis. €−43 tis. €35 tis. €
Daň z príjmov23 tis. €28 tis. €35 tis. €33 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok44 tis. €
  • Obežný majetok368 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie406 tis. €
  • Záväzky6 155 €

Súvaha

Aktíva

Položka2020202120232024
Majetok celkom351 tis. €393 tis. €380 tis. €412 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €61 tis. €44 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €61 tis. €44 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok351 tis. €393 tis. €320 tis. €368 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky232 tis. €240 tis. €130 tis. €109 tis. €
Finančné účty120 tis. €153 tis. €190 tis. €258 tis. €

Pasíva

Položka2020202120232024
Spolu vlastné imanie a záväzky351 tis. €393 tis. €380 tis. €412 tis. €
Vlastné imanie333 tis. €370 tis. €371 tis. €406 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov291 tis. €326 tis. €407 tis. €364 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení35 tis. €37 tis. €−43 tis. €35 tis. €
Záväzky18 tis. €23 tis. €9 157 €6 155 €
Dlhodobé záväzky148 €299 €644 €825 €
Krátkodobé záväzky13 tis. €23 tis. €8 513 €5 330 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

13 tis. €16 tis. €19 tis. €17 tis. €20 tis. €18 tis. €23 tis. €28 tis. €35 tis. €33 tis. €2014201520162017201820192020202120232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • poskytovanie špecializovanej ambulantnej starostlivosti v ambulancii v špecializačných odboroch vnútorné lekárstvo a gastroenterológia a v zariadení na poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore gastroenterológiaPlatné od utorok 12. decembra 2006
  • dodávanie programového vybavenia (softvér) na základe zmluvy s autoromPlatné od nedeľa 1. januára 2006
  • fotografické službyPlatné od nedeľa 1. januára 2006
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné od nedeľa 1. januára 2006
  • prekladateľské a tlmočnícke služby (anglický jazyk)Platné od nedeľa 1. januára 2006
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíPlatné od nedeľa 1. januára 2006
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od nedeľa 1. januára 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíPlatné od nedeľa 1. januára 2006
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné od nedeľa 1. januára 2006
  • výroba zdravotníckych pomôcok, zdravotníckych a chirurgických prístrojov a zariadení v rozsahu voľných živnostíPlatné od nedeľa 1. januára 2006

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod nedeľa 1. januára 2006

    Adresa Hliny 1422/28, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 9. decembra 2009

    Adresa Hliny 1422/28, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.nedeľa 1. januára 2006 – utorok 8. decembra 2009

    Adresa Hliny 1422/28, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/16286/R
Hlavná činnosť
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Statim plus, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Statim plus, s.r.o.

Hliny 1422/28, 01707 Považská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.