Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36350389・Šrvrť SNP 15 B, 91451 Trenčianske Teplice・Založené 2006
Obrat 2025
372 tis. €
−2,3 %Zisk 2025
88 tis. €
+0,6 %Aktíva
778 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
774 tis. €
+13 %Zadlženosť
0,5 %
−0,7 ppHrubá marža
39,8 %
+3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,7 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
11,3 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
11,4 %
−1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
175,02
+141 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
111 tis. €
+0,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,8 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
721 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 326 tis. € | 357 tis. € | 380 tis. € | 372 tis. € |
| Pridaná hodnota | 131 tis. € | 128 tis. € | 139 tis. € | 148 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 326 tis. € | 357 tis. € | 381 tis. € | 372 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 83 tis. € | 77 tis. € | 88 tis. € | 88 tis. € |
| Daň z príjmov | 20 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 532 tis. € | 609 tis. € | 695 tis. € | 778 tis. € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 257 € | 2 257 € | 2 257 € | 2 257 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € |
| Obežný majetok | 480 tis. € | 557 tis. € | 642 tis. € | 726 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 428 tis. € | 509 tis. € | 587 tis. € | 672 tis. € |
| Finančné účty | 52 tis. € | 48 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 532 tis. € | 609 tis. € | 695 tis. € | 778 tis. € |
| Vlastné imanie | 521 tis. € | 598 tis. € | 686 tis. € | 774 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 363 tis. € | 446 tis. € | 523 tis. € | 611 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 83 tis. € | 77 tis. € | 88 tis. € | 88 tis. € |
| Záväzky | 10 tis. € | 11 tis. € | 8 850 € | 4 146 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 11 tis. € | 8 850 € | 4 146 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Južná 6597/16, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Inovecká 3, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Južná 6597/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Južná 6597/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Južná 6597/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Južná 6597/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Južná 6597/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Južná 6597/16, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Inovecká 3, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Inovecká 3, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.