Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

GO DAI SK, spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36350486Považská Teplá 619, 01705 Považská BystricaZaložené 2006

Obrat 2025

39 tis. €

+186 %
IČO
36350486
DIČ
2022122575
IČ DPH
Sídlo
GO DAI SK, spol. s r.o.Považská Teplá 619 01705 Považská Bystrica
Dátum vzniku
štvrtok 5. januára 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/16344/R

Zisk 2025

3 673 €

+370 %

Aktíva

99 tis. €

+17 %

Vlastný kapitál

82 tis. €

+4,7 %

Zadlženosť

17,6 %

+9,5 pp

Hrubá marža

11,3 %

+2,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+370 %
4 296 €6 987 €8 571 €4 433 €2 498 €2 253 €2 001 €3 272 €6 913 €5 952 €781 €3 673 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+186 %
270 tis. €445 tis. €419 tis. €197 tis. €262 tis. €45 tis. €40 tis. €42 tis. €45 tis. €27 tis. €14 tis. €39 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

9,3 %

+3,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

3,7 %

+2,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,5 %

+3,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

4,79

−73 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 111 €

+267 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,7 %

−20 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

65 tis. €

+1,4 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-16,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

280 tis. €2014445 tis. €2015421 tis. €2016197 tis. €2017263 tis. €201845 tis. €201940 tis. €202042 tis. €202145 tis. €202227 tis. €202314 tis. €202439 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru45 tis. €27 tis. €14 tis. €39 tis. €
Pridaná hodnota8 132 €7 095 €1 280 €4 441 €
Výnosy z hospodárskej činnosti45 tis. €27 tis. €14 tis. €39 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení6 913 €5 952 €781 €3 673 €
Daň z príjmov1 219 €1 050 €340 €438 €
Daň z príjmov splatná1 219 €1 050 €340 €438 €

Aktíva

  • Neobežný majetok17 tis. €
  • Obežný majetok82 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie82 tis. €
  • Záväzky17 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom76 tis. €83 tis. €85 tis. €99 tis. €
Neobežný majetok17 tis. €17 tis. €17 tis. €17 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok17 tis. €17 tis. €17 tis. €17 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok58 tis. €66 tis. €68 tis. €82 tis. €
Zásoby395 €395 €395 €395 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky27 tis. €35 tis. €57 tis. €70 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty31 tis. €30 tis. €9 939 €12 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky76 tis. €83 tis. €85 tis. €99 tis. €
Vlastné imanie71 tis. €77 tis. €78 tis. €82 tis. €
Základné imanie6 263 €6 263 €6 263 €6 263 €
Fondy a iné zložky vlastného imania433 €433 €433 €433 €
HV minulých rokov43 tis. €49 tis. €55 tis. €56 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení6 913 €5 952 €781 €3 673 €
Záväzky4 382 €5 675 €6 931 €17 tis. €
Dlhodobé záväzky334 €334 €334 €334 €
Krátkodobé záväzky4 035 €3 378 €3 792 €17 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé13 €1 963 €2 805 €13 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 227 €1 970 €2 484 €1 191 €664 €2 345 €353 €578 €1 219 €1 050 €340 €438 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2013Dátum zverejneniaštvrtok 27. júna 2013Dátum odobratia zo zoznamupiatok 3. októbra 2014Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

20 registrovaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od piatok 23. decembra 2011
  • automatizované spracovanie dátPlatné od štvrtok 5. januára 2006
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 5. januára 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 5. januára 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 5. januára 2006
  • maliarske a natieračské prácePlatné od štvrtok 5. januára 2006
  • montáž sadrokartónuPlatné od štvrtok 5. januára 2006
  • nákup a predaj motorových vozidiel a pohonných hmôtPlatné od štvrtok 5. januára 2006
  • omietkárske práce v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 5. januára 2006
  • poradenská činnosť v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 5. januára 2006

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 5. januára 2006

    Adresa Považská Teplá 22, 01705 Považská Bystrica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 5. januára 2010

    Adresa Považská Teplá 22, 01705 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 5. januára 2006 – pondelok 4. januára 2010

    Adresa Považská Teplá 22, 01705 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/16344/R
Hlavná činnosť
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
GO DAI SK, spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

GO DAI SK, spol. s r.o.

Považská Teplá 619, 01705 Považská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.