Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36351733・Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín・Založené 2006
Obrat 2025
40 tis. €
Zisk 2025
36 tis. €
+4 332 %Aktíva
41 tis. €
+3 268 %Vlastný kapitál
−997 €
+97 %Zadlženosť
102,4 %
−2 983 ppHrubá marža
98,8 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
89,9 %
Zisk / výnosy
ROA
86,2 %
+155 ppRentabilita aktív
ROE
-3 586,6 %
−3 589 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,73
+2 325 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
39 tis. €
+7 865 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,8 %
+76 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+548 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-34,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 40 tis. € |
| Pridaná hodnota | −143 € | −390 € | −387 € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 40 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −259 € | −743 € | −845 € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 3 454 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 979 € | 1 737 € | 1 231 € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 979 € | 1 737 € | 1 231 € | 41 tis. € |
| Zásoby | 305 € | 305 € | 305 € | 305 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 765 € | 492 € | 218 € | 621 € |
| Finančné účty | 909 € | 940 € | 708 € | 41 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 979 € | 1 737 € | 1 231 € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | −35 tis. € | −36 tis. € | −37 tis. € | −997 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −42 tis. € | −42 tis. € | −43 tis. € | −43 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −259 € | −743 € | −845 € | 36 tis. € |
| Záväzky | 37 tis. € | 38 tis. € | 38 tis. € | 42 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 29 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 7 669 € | 7 669 € | 8 009 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Beckov 193, 91638 Beckov, Slovenská republika
Adresa Kálnica 290, 91636 Kálnica, Slovenská republika
Adresa Kálnica 409, 91636 Kálnica, Slovenská republika
Adresa Pionierska 324, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Adresa Beckov 193, 91638 Beckov, Slovenská republika
Adresa Kálnica 290, 91636 Kálnica, Slovenská republika
Adresa Kálnica 290, 91636 Kálnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.