Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36354023・Nová 668/64 A, 90023 Viničné・Založené 2006
Obrat 2025
197 tis. €
+6,3 %Zisk 2025
−24 tis. €
+20 %Aktíva
127 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
−23 tis. €
−2 743 %Zadlženosť
117,9 %
+19 ppHrubá marža
34,6 %
−3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-12,0 %
+4,0 ppZisk / výnosy
ROA
-18,6 %
+2,0 ppRentabilita aktív
ROE
103,8 %
+3 543 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,71
−20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−23 tis. €
+21 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,2 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−33 tis. €
−99 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 249 tis. € | 336 tis. € | 185 tis. € | 197 tis. € |
| Pridaná hodnota | 98 tis. € | 113 tis. € | 70 tis. € | 68 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 253 tis. € | 336 tis. € | 185 tis. € | 197 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 368 € | 18 tis. € | −30 tis. € | −24 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 495 € | 4 951 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 184 tis. € | 188 tis. € | 144 tis. € | 127 tis. € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 52 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 132 tis. € | 160 tis. € | 125 tis. € | 81 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 50 tis. € |
| Finančné účty | 111 tis. € | 131 tis. € | 95 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 184 tis. € | 188 tis. € | 144 tis. € | 127 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 31 tis. € | 863 € | −23 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −3 869 € | 5 499 € | 24 tis. € | −6 108 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 368 € | 18 tis. € | −30 tis. € | −24 tis. € |
| Záväzky | 171 tis. € | 158 tis. € | 143 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 16 tis. € | 7 993 € | 473 € | 1 867 € |
| Krátkodobé záväzky | 155 tis. € | 150 tis. € | 142 tis. € | 114 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 34 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 747 € | 264 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Nová 668/64A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64 A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64 A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64 A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64 A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64 A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64 A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Nová 668/64 A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.